Dar vieną pralaimėjimą patyrė NBA čempionų titulą ginanti Milvokio „Bucks“ (4/6) kuri išvykoje 94:101 (24:26, 28:23, 19:33, 23:19) nusileido Vašingtono „Wizards“ (7.3) krepšininkams.

Tai buvo penktasis „Bucks“ pralaimėjimas per šešerias rungtynes.

Mače lemiamas pasirodė trečiasis kėlinys. Prieš jį NBA čempionai dar buvo priekyje keliais taškais, tačiau „Wizards“ sužaidė puikų trečiąjį kėlinį 33:19.

Aikštėje ėmę dominuoti sostinės krepšininkai atitrūko dviženkliu skirtumu. Vienu metu „Bucks“ vėl pavyko priartėit iki iki 4 taškų (94:98), bet „Wizards“ netrukus ir vėl atitrūko iki aštuonių taškų.

Galiausiai šeimininkai išlaikė pergaliną persvarą.

Nugalėtojams Bradley Bealas pelnė 30 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo per 39 minutes surinko 29 taškai taškus ir 18 atkovotų kamuolių.

„Wizards“: Bradley Bealas 30 (8 rez. perd..), Kyle'as Kuzma  ir Montrezlas Harrellas po 15, Danielis Gaffordas 11, Aaronas Holiday 7.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (18 atk. kam., 5 rez. perd.), Graysonas Allenas 19, Jrue Holiday 14, Bobby Portisas 13 (13 atk. kam.)