Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai turėjo 15 taškų pranašumą, tačiau jo neišsaugojo ir baigė pasirodymą FIBA Čempionų lygos varžybose.

Atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse uostamiesčio ekipa išvykoje nusileido Strasbūro IG 78:88 (19:13, 24:17, 14:21, 13:24, 8:13)

Pirmą mačą Klaipėdoje „Neptūnas“ buvo laimėjęs 73:68, tad šiose rungtynėse jiems reikėjo nepralaimėti daugiau nei keturiais taškais.

Tačiau lietuviai nebandė tiesiog išsaugoti persvaros ir ėmėsi darbo - jau antro kėlinio viduryje įgijo dviženklę persvarą, kurią išsaugojo didžiąją rungtynių dalį.

Dar ketvirtajame kėlinyje likus žaisti šešias minutes „Neptūnas“ pirmavo 66:55, bet likusią atkarpą pralaimėjo net 4:20.

Renaldas Seibutis paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis galėjo išvesti „Neptūną“ į kitą etapą, bet jo metimas buvo netikslus ir švieslentei rodant Strasbūro komandos pranašumą 75:70, klubams teko žaisti pratęsimą.

Jame jau dominavo šeimininkai, taip išstumdami „Neptūną“ iš tolimesnės kovos dėl trofėjaus.

Šios poros favoritu buvo laikyti prancūzai - jie buvo laimėję grupių etapą, o „Neptūnas“ į atkrintamąsias žengė tik kaip ketvirta B grupės ekipa.

Ketvirtfinalyje IG susitiks su Atėnų AEK.

„Neptūnui“ Edgaras Želionis pelnė 17, Simas Galdikas 14, Renaldas Seibutis ir Jerry Johnsonas po 12 taškų. Nugalėtojams Damienas Inglisas surinko 21, buvęs žalgirietis Dee Bostas 17 taškų.