Deividas Sirvydis rungtynėms registruotas nebuvo, o jo ekipa Detroito „Pistons“ (2/7) namuose iškovojo sunkią pergalę.

Šeimininkai 110:105 (20:29, 28:27, 24:20, 21:17, 17:12) po pratęsimo nugalėjo Fynikso „Suns“ (6/3).

„Pistons“ už ausų į pergalę nutempė puikų sezoną žaidžiantis Jerami Grantas. Likus 9,6 sekundės ketvirtajame kėlinyje jo perdavimas Masonui Plumlee virto taškais. Kitoje aikštės pusėje Devinas Bookeris šovė pro šalį ir komandos žaidė pratęsimą.

Ten šeimininkai startavo 9 taškų atkarpa ir atgal nebesižvalgė, o lemiamą dūrį iš toli likus mažiau nei minutei įsūdė tas pats J. Grantas.

Amerikietis pelnė 31 tašką, svečiams 23 taškus pelnė D. Bookeris.

„Pistons“: J. Grantas 31 (10 atk. kam.), Delonas Wrightas ir Blake'as Griffinas po 16 (12 atk. kam.), Masonas Plumlee 11 taškų.

„Suns“: D. Bookeris 23, Langstonas Galloway 17, DeAndre Aytonas 14 (12 atk. kam.), Dario Šaričius 12, Chrisas Paulas 11 (7 atk. kam., 9 rez. perd.) taškų.