Triuškinantį pralaimėjimą pasirengimo naujam sezonui cikle patyrė Indianos „Pacers“ krepšininkai, kurių gretose žaidžia ir Deividas Sirvydis. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 114:131 (31:26, 23:46, 34:31, 26:28) nepasipriešino Niujorko „Knicks“ komandai.

D.Sirvydis ant parketo praleido 7 minutes ir pasižymėjo 6 taškais (0/1 dvit., 2/3 trit.) bei prarado vieną kamuolį. Tai buvo pirmieji jo taškai naujajame klube, kadangi pirmosiose kontrolinėse rungtynėse D. Sirvydis taškais nepasižymėjo.

Nors pirmasis kėlinys svečiams dar klostėsi neblogai ir šiems pavyko jį laimėti, tačiau antrajame situacija pasikeitė kardinaliai ir negrįžtamai.

Jau šiame ketvirtyje aikštės šeimininkai susikrovė net 20 taškų pranašumą (47:67) ir atgal nesižvalgė.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas išaugo iki rekordinio, 25 taškų (106:131). Tiesa, Indianos ekipai rungtynių pabaigoje pavyko tą deficitą kiek sumažinti, tačiau tai jau nieko nepakeitė – pergalė atiteko aikštės šeimininkams (114:131).

„Pacers“: Tyrese‘as Haliburtonas 20 (4/6 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd.), Bennedictas Mathurinas 19, Buddy Hieldas 13, Chrisas Duarte 11, Jalenas Smithas ir T.J. McConnellis po 7.

„Knicks“: Obi Toppinas 24 (6/7 dvit., 4/7 trit.), RJ Barrettas 18, Jalenas Brunsonas (9/9 baud.) ir Immanuelis Quickley po 17, Juliusas Randle‘as 15 (1/7 trit., 7 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 10 (9 atk. kam.), Svi Mykhailiukas 8, Derrickas Rose‘as 7.