Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
noreciau paklaust protingu zmoniu kam priklauso keist sildymo cirkuliacinius siurblius silumos skaitliuku patikras ar silumos tiekejui ar vartotojams
Nepriklausomybės atkurimo metu, Banditai privatizavo daugelį valstybinių objektų... jie dabar daugiau ar mažiau valdo tuos turtus, įskaitant ir šildyma...
Kol tų Godžių žmonių karta neišnyks, nematysime geresnio gyvenimo...
Nes didesnių savanaudžių nei GANGAI nėra...

Reikia pergyventi juos ir laukti, kol nauja karta pakeis juos.

Arba nelaukti ir eiti į gatves... nusipjaustyti radijatorius, masiškai paduoti juos į teismą.... visų jie nesugebės ignoruoti... o dabar daro tai ką nori ir kaip nori.
Tyčiojasi iš žmonių, ir iš savęs
bendrojo naudojimo patalpų šildymas
bendrojo naudojimo patalpų šildymas
Ištrauka iš VKEKK Šilumos paskirstymo metodikos (Metodas Nr. 2, kai kiekvienas butas turi savo šilumos skaitiklį).
3. Visų vartotojų suvartota šiluma pastato bendrojo naudojimo patalpoms šildyti nustatoma iš įvadinio skaitiklio išmatuoto šilumos kiekio atimant butuose suvartotų šilumos (visoms reikmėms) kiekių sumą (SUMA QB):

QPŠ bn = QP – SUMA QB kWh.

Kam įdomu smulkiau, pažiūrėkite regula puslapyje, yra net 6 šilumos paskirstymo metodai. Be to, konkretūs skaičiai apie šilumos kiekius bendrojo naudojimo patalpoms šildyti yra ir Lietuvoje. Tam reiktų pažiūrėti sąskaitas už šilumą namams, kurie savo butuose turi šilumos skaitiklius.
Pamiršau paminėti ir pasiūlyti pasidomėti VKEKK reguliavimu šilumos ūkyje, kuriozus, kai savivaldybės bylinėjasi su VKEKK, dėl joms priklausančių šilumos įmonių kainų nustatymo ir tvirtinimo. Pamatytumėte tiek o tiek nesamonių...
Ponas Jonušys ir ponas Spurga iš dalies teisūs, bet tik dalies. Nesuplakite visų šilumos tiekėjų į vieną krūvą. Atskirkite šilumos gamintojus ir tiekėjų monopliją nuo energetinių žaliavų tiekėjų monopolijų, atrūšiuokite stambiuosius, tuos kuriuos privatizavo privačios kompanijos, dažniausiai didžiųjų ir didesniųjų miestų šilumos tiekimo įmones nuo mažų miestelių šilumos gamybnos ir tiekimo įmonių, kurias valdo savivaldybės. Tada pradėkite analizuoti. Įvertinkite šiluminės energetikos politikos silpnąsias vietas - kai daugiabučiai nekuria jokių bendrijų ir nesirūpina bendro turto valdymu ir renovacija, šilumos tiekimo įmonė pagrindiniai akcininkai užsienio kompanijos, kai šilumos tiekimo įmonės savininkė savivaldybė, nuo dujų, mazuto, biokuro tiekėjų ir dar daug kitų dalykų, nuo kurių straipsnis būtų kažkiek obejktyvesnis. Su reguliatoriais, su šiltomis sienomis, su renovuotais efektyviais katilais ir .t.t.
Jeigu ponas L.Jonušys išvažiuotų iš Vilniaus į periferijos miestelį, kur yra CK,:) t.y. centrinė katilinė ir centralizuotas šilumos tiekimas, tai tegul užvažiuoja pas vadovą ir paklausia, kaip jis galą su galu suduria? Jei tokių nežino, palikau el. adresą, galėsiu nurodyti keletą.
Bet už pastangas reikia Jus pagirti, nesustokite, žvelkite giliau ir plačiau Lietuvoje, ne tik Vilniuje ir Prayžiuje.
nelabai suprantu tu 24 lt samatos, tai kas jau ten kainuoja, taigi perki skaitikli viena karta ir jis suka skaicius, prie ko cia tas techninis patarnavimas, galetum skaicius nusiusti ar internetu perduoti, o jei problemu su skaitliuku yra, tada jau kvieti ir moki aisku uz pataisyma, bet 24lt vien tik kad turi skaitliuka kazkokia isgalvota suma ir nesamoninga ir nuo kada rusiai yra sildomi, kiek pamenu ten visada salta, bendra koridoriu tai aisku padalins, bet ir ten nereikia kaitint. Gyvenau prancuzijoje ir joks ten koridorius nebuvo sildomas, tik butai
ai nematau i ka cia zvelgti giliau, geriau pasiziurek pavyzdzius europos salyse ir isnagrinek ju saskaitas sildymo ir jokiu ten koridoriu, rusiu ar skaitikliu nerasi...
pilnai sutinku, kazkaip keista vistiek, kad nieko nedaroma, galbut ir techniniu kokiu tai kliuciu kyla, o galbut is tikruju tai yra monopolininku laimejimas, baisu, kad taip mulkina zmones, o tiek galetu sutaupyti, lietuviai yra taupus zmones (pagrindine dalis ju)
1. Individualūs skaitikliai nepigu: jie įrengiami ne už ačiū, po to kas mėnesį mokama po 24 litus už duomenų perdavimą ir techninį aptarnavimą (300 litų per metus vienam butui).
2. Name yra laiptinės, koridoriai, rūsiai - jų šildymui per atitvarus (sienas, grindis) sunaudojama energija, kurios nerodo buto skaitliukas ir kuri padalinama visiems butams.
Taip, kad turint buto šilumos skaitiklį reikės mokėti:
1. už buto šildymą (pagal skaitliuko parodymus); 2. už skaitiklio techninį aptarnavimą (24 Lt/mėn); 3. už namo bendrųjų patalpų šildymą.
Autoriui reikėjo pasidomėti konkrečiais skaičiais apie šildymą turint buto šilumos skaitiklius ir pateikti realią informaciją.
derėtų pasidomėti kodėl nebuvo vykdoma "Nacionalinė energijos vartojimo efektyvumo didinimo programa" paskelbta 1991 m. viduryje.
jie leninistai: kuo tautai šalčiau, tuo jų kišenei - šilčiau...Kuo blogiau-tuo geriau... Apie kainas pagalvota- toks jų lozungas. Pridygo jų, kaip piktšašių visur -moksle, buityje, prekyboje, - politikoje!!!...Nereikia būti ekstrasensu, kad juos matytumei. Atverk akis, vaikystės knygelė, mokino. Gobšumas, gąsdinimai, panieka... jų skiriamieji bruožai...Visiškas atgailos nesuvokimas.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų