„Šiauliai“ neturėjo vargo su „Lietkabeliu“

BEKO-LKL čempionate dar vieną įtikinamą pergalę iškovojo „Šiauliai“ (13-15). Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 96:58 (31:12, 17:8, 30:19, 18:19) nugalėjo „Lietkabelį“ (9-20).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po Rolando Alijevo ir Vytauto Šulskio taškų pirmavo (7:2). Dainius Šalenga atsakė tritaškiu, tačia kitoje aikštelės pusėje žiūrovus dviem dėjimais nudžiugino Julius Jucikas (14:9). Po Roko Giedraičio dėjimo ir taiklių R.Alijevo baudų metimų skirtumas tapo dviženklis (18:9). Dar du aikštelės šeimininkų tritaškiai leido nutolti dar labiau (24:9). Spurtą pratęsę šiauliečiai po pirmojo ketvirčio pirmavo 31:12.

Taškų badą antrajame kėlinyje pirmieji nutraukė „Šiaulių“ krepšininkai (36:12). Po dar vieno R.Giedraičio dėjimo skirtumas išaugo iki 27-ių taškų (41:14). Svečių tyla tritaškiu ir dėjimu nutraukė Mantas Kazonas (45:19). Po pirmos rungtynių pusės aikštelės šeimininkai pirmavo 48:20.

Du R.Giedraičio dėjimai vėl sugrąžino 30-ies taškų pranašumą (57:27). Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis (64:34). Po trijų rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus – 78:39.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. „Šiauliai“ padidino turėtą persvarą ir iškovojo pergalę 96:58.