Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo Šiaulių „Šiauliai“, namuose 83:79 (18:26, 30:17, 18:22, 17:14) tik po atkaklios kovos palaužę Vilniaus „Sakalus“.

Sostinės krepšininkai savo sąlygas šeimininkams diktavo beveik du kėlinius, tačiau vėliau šiauliečiams pavyko perimti iniciatyvą ir trečiojo kėlinuko viduryje įgyti dviženklį pranašumą – 64:53. Vis dėlto svečiai nenuleido rankų ir prieš lemiamą susitikimo dalį komandas skyrė vienas taškas – 66:65.

Palaužti priešininkus „Šiauliams“ pavyko tik paskutiniosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis. Antano Sireikos auklėtiniams atsilikinėjant dviem taškais (73:75) Deivydo Gailiaus bei Arvydo Šikšniaus pastangomis visgi pavyko persverti rezultatą – 80:77. Šiauliečių pergalę įtvirtino Mindaugo Kuzminsko dvitaškis bei Derricko Low baudos metimas.

„Šiauliai“: Deivydas Gailius 22, Arvydas Šikšnius 14, Brandonas Brownas 13 (10 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 10.

„Sakalai“: Gintaras Leonavičius 22 (6 atk. kam.), Virginijus Sirvydis 20, Ovidijus Varanauskas 10 (5 rez. perd.), Rolandas Matulis 8.