Itin skaudų pralaimėjimą Europos taurėje patyrė Vilniaus „Wolves“ (5/10) klubas, kuris trečiadienio vakarą Rygoje net 64:91 (15:29, 14:20, 23:21, 12:21) buvo sutriuškinti Slobožanskės „Prometey“ (8/7) komandos.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Vilniuje „Wolves“ laimėjo 85:71, tad pergalę didesniu skirtumu pasiekęs Slabožanskės klubas užsitikrino tarpusavio pranašumą.

Tai reiškia, kad net ir visus tris likusius mačus laimėjęs Vilniaus klubas jau negali aplenkti ir nei „Prometey“, nei Stambulo „Bešiktaš“ komandų, tad patekti į kitą etapą šansų taip pat nebeliko.

„Prometey“ šio vakaro rungtynėse gana greitai pabėgo ir netrukus jau pirmavo 29:15.

Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė. „Prometey“ naudojosi vilniečių klaidomis, patys „Wolves“ atrodė sutrikę ir komandos ilsėtis išėjo ukrainiečiams pirmaujant 49:29.

Po ilgosios pertraukos „Wolves“ bandė vytis varžovus ir vienu metu pavyko užpulti be atsako, bet kėlinio pabaigoje „Prometey“ dukart pataikė iš toli ir vėl atitolo (70:52).

Toliau jau buvo tik formalumai. Varžovai atrodė užtikrintai, o „Wolves“ gana anksti susitaikė su pralaimėjimu. Skirtumas vėliau tarp komandų dar labiau išaugo ir galiausiai „Wolves“ pralaimėjo

Per pirmąją mačo dalį Vilniaus klubas suklydo net 18 kartų, o prie baudų metimo linijos stojo tik 2 sykius bei realizavo vieną metimą.

„Wolves“ rungtynėse iš viso padarė net 26 klaidas.

Verta paminėti, kad rungtynių metų Vilniaus ekipa prarado du krepšininkus. Pirmajame kėlinyje koją susižeidė ir daugiau aikštėje nepasirodė Vaidas Kariniauskas, o po didžiosios pertraukos galvą susižeidė Kristupas Žemaitis, kuris vėliau taip pat į aikštę neišbėgo.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 18 (3/7 dvit., 3/5 trit., 3/5 baud., 7 atk. kam.), Garrisonas Brooksas 14, Tre'Shawnas Thurmanas 9 (7 atk. kam.), Christianas Mekowulu 6, Eigirdas Žukauskas ir Kristupas Žemaitis po 5.

„Prometey“: Ronaldas Marchas 16 (4/7 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.), Oleksandras Lypovyy (3/4 trit.) ir Illia Sydorovas po 13, Issufas Sanonas, Tai Odiase ir Calebas Agada po 10, Gianas Clavellas 7 (1/7 trit.).

Kai atleido Kurtinaitį ,pamaniau jiems batai bus.Akurat taip ir nutiko ,kad nei verkt nei apsišikt.
Tai kaip čia taip gavosi gi kitą metą jau turėjo eurolygos auksą kalti???? Chujovas aiškeregys Žiemelis ką dabar LT elitas palaikys subinlaižių klubas sustojo vėl keis marškinėlius??