0

Turino „Juventus“ po pratęsimo rezultatu 4-2 įveikė „Napoli“ vienuolikę ir penktą kartą klubo istorijoje laimėjo Italijos supertaurę.

Pirmieji į priekį įsiveržė „Napoli“ futbolininkai, kurių surengto greito išpuolio smaigalyje atsidūręs Edinsonas Cavani nuginklavo „Juventus“ vartų sargą Gianluigi Buffoną.

Likus 8 minutėms iki pertraukos „Juventus“ išlygino rezultatą. Turino ekipos saugas Kwadwo Asamoah reto grožio smūgiu nepaliko šansų varžovų vartininku, tačiau vos po kelių minučių „Napoli“ puolėjas Goranas Pandevas pasinaudojęs gynėjo klaida vėl išvedė savo komandą į priekį.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Juventus“. Mirko Vučiničius pačioje kėlinio pradžioje sudrebino „Napoli“ vartų konstrukciją, o dar po kelių minučių Morganas De Sanctis turėjo pademonstruoti visus savo sugebėjimas gelbėdamas savo komandą nuo labai pavojingo Andrea Pirlo smūgio.

Italijos čempionų bandymai išlyginti rezultatą buvo vainikuoti 72 minutę. „Napoli“ gynėjas savo baudos aikštelėje neleistinai ant žemės paguldė M.Vučiničių ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo saugas Arturo Vidalis.

Pagrindinis laikas baigėsi esant lygiam rezultatui, tačiau net du „Napoli“ žaidėjai spėjo gauti raudonas korteles. G.Pandevas buvo išvarytas lauk už kalbas, o visas rungtynes grubiai žaidęs gynėjas Juanas Zuniga užsidirbo antrą geltoną kortelę. Aikštę turėjo palikti nervų nelaikęs vyriausiasis „Napoli“ treneris Walteris Mazzari.

Prasidėjus pratęsimui „Napoli“ bėdos nesibaigė. Įvartį į savus įsimušė gynėjas Cristiano Maggio, o vėliau M.Vučiničius tiksliu smūgiu padėjo galutinį rungtynių tašką.

Rezultatas:

Turino „Juventus“ 4 - 2 „Napoli“ (po pagrindinio laiko: 2 - 2)

27' [0 - 1] E.Cavani

37' [1 - 1] K.Asamoah

41' [1 - 2] G.Pandev

72' [2 - 2] A.Vidal

86' iš aikštės pašalintas „Napoli“ puolėjas Goranas Pandevas

90+2' iš aikštės pašalintas „Napoli“ gynėjas Juanas Zuniga ir treneris Walteris Mazzari

97' [3 - 2] C.Maggio (į savus vartus)

101' [4 - 2] M.Vučinič