kwadwo asamoah

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kwadwo asamoah“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kwadwo asamoah“.

„Panevėžys“ pasipildė perspektyviu ganiečiu

„Optibet A lygoje“ pirmaujantis „Panevėžio“ futbolo klubas savo gretas papildė 20-mečiu krašto saugu Kwadwo Asamoah. Su iš Ganos kilusiu futbolininku pasiektas susitarimas iki 2025 metų sezono pabaigos. Ganietis gimtinėje atstovavo „Bechem United“ ekipai, o 2020-aisiais atvyko į Jūrmalos „Spartaks“ klubą, kurio gretose rungtyniavo tris pastaruosius sezonus. Praėjusiais metais K. Asamoah buvo vienas iš geriausių jaunųjų futbolininkų Latvijos čempionate – per 30 mačų įmušė 5 įvarčius.
2023-05-23

Čempionų lyga: kas triumfuos „Juventus“ ir „Bayern“ dvikovoje, ar „Arsenal“ įkas „Barcai"

Praėjusią savaitę viso pasaulio futbolo fanai vėl galėjo džiaugtis Čempionų lyga. Prestižiškiausiame senojo žemyno turnyre prasidėjo aštuntfinalio kovos, o tv3.lt redakcija apžvelgė komandas bei sudarė porų favoritų sąrašą. Antradienio aštuntfinalio poros: Londono „Arsenal“ – „Barcelona“ Turino „Juventus“ – Miuncheno „Bayern“ Londono „Arsenal“ Sudėtis: Vartininkai: Davis Ospina, Petr Cech, Matt Macey.
2016-02-23

Šešių įvarčių Italijos supertaurės trileryje „Juventus“ įveikė „Napoli“ klubą

Turino „Juventus“ po pratęsimo rezultatu 4-2 įveikė „Napoli“ vienuolikę ir penktą kartą klubo istorijoje laimėjo Italijos supertaurę. Pirmieji į priekį įsiveržė „Napoli“ futbolininkai, kurių surengto greito išpuolio smaigalyje atsidūręs Edinsonas Cavani nuginklavo „Juventus“ vartų sargą Gianluigi Buffoną. Likus 8 minutėms iki pertraukos „Juventus“ išlygino rezultatą.