„Napoli“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose net 5:1 sutriuškino Turino „Juventus“ futbolininkus.

Victoras Osimhenas 14-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Napoli“ ekipą į priekį 1:0.

Khvicha Kvaratskhelia 39-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Angelis Di Maria 42-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Amiras Rrahmani 55-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir padidino „Napoli“ pranašumą 3:1.

V.Osimhenas 65-ąją minutę smūgiu galva tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir rungtynių rezultatas tapo jau 4:1.

Eljifas Elmas 72-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 5:1.

„Napoli“ po 18 sužaistų rungtynių turi surinkęs 47 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Serie A“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Juventus“ su 37 taškais žengia trečias.