Keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Madrido „Real“ (17/6) krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai namuose po pratęsimo 92:88 (25:16, 16:25, 23:23, 17:17, 11:7) nukovė Milano „AX Armani“ (16/7) komandą.

Susitikimas buvo gana įtemptas. Nė viena ekipa neturėjo dviženklės persvaros. Didžiausia buvo 9 taškai.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti daugiau nei 2 minutes aikštės šeimininkai turėjo 7 taškų deficitą (74:81).

Vis dėlto, sparčiai jį naikino, o prasidėjus paskutinei minutei tritaškiu rezultatą lygino Sergio Llullas (81:81).

Per likusį laiką komandoms pasižymėti nepavyko ir teko žaisti papildomų 5 minučių atkarpą.

Pratęsimą sėkmingiau pradėjo ispanai, pelnę 7 taškus paeiliui, iš kurių 5 pasižymėjo S. Llullas (88:81).

Likus 37 sekundėms, italai sumažino deficitą iki dvitaškio ir netrukus turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau pražangą puolime užsidirbo Malcolmas Delaney (90:88).

Galiausiai Madrido klubo pergalę įtvirtino du taiklūs Nigelo Williamso-Gosso baudų metimai – 92:88.

„Real“: Sergio Llullas 20 (5/7 dvit., 3/11 trit., 1/1 baud.), Guerschonas Yabusele 16 (4/6 trit.), Gabrielis Deckas 15 (6/6 dvit.), Nigelas Williamsas-Gossas 12, Thomas Heurtelis 8, Walteris Tavaresas 6 (9 atk. kam.).

„AX Armani“: Devonas Hallas 21 (6/10 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), Nicolo Melli 18 (8 atk. kam.), Troyus Danielsas 10 (3/4 trit.), Malcolmas Delaney (6 rez. perd.), Davide Alviti (7 atk. kam.) ir Kyle‘as Hinesas po 8.