Pergalių seriją Eurolygoje tęsia Belgrado „Crvena Zvezda“ (11/12) krepšininkai, kurie laimėjo jau ketvirtas rungtynės iš eilės.

Serbai šį kartą namuose 84:77 (24:10, 18:29, 23:21, 19:17) įrodė pranašumą prieš Tel Avivo „Maccabi“ (11/11) klubą, kuriam tai buvo trečioji nesėkmė per paskutinius keturis mačus turnyre.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje spurtavo 12:2, kas leido susikrauti dviženklį pranašumą (22:8).

Nors po didžiosios pertraukos svečiai visiškai panaikino šį deficitą (42:42), tačiau greitai jis vėl tapo dviženklis, o tai lėmė atkarpa 11:0 (53:42).

Ketvirtajame kėlinyje Tel Avivo ekipa vėl priartėjo (74:70). Nepaisant to, svarbiu metu nesutrikę aikštės šeimininkai surengė du rezultatyvius išpuolius iš eilės ir vėl stabilizavo situaciją (78:70).

Galiausiai Belgrado klubas rungtynes laimėjo rezultatu 84:77.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 15 (5/7 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud., 5 rez. perd.), Nate‘as Woltersas 12, Austinas Hollinsas 11, Ognjenas Dobričius 10, Ognjenas Kuzmičius 8 (8 atk. kam.), Nikola Ivanovičius 7.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 24 (3/4 dvit., 4/9 trit., 6/6 baud., 31 n. b.), Scottie Wilbekinas 14, Derrickas Williamsas 13, Ante Žižičius 10 (7 atk. kam.), Johnas Dibartolomeo 6.