Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijos (NBA) iškovojo Denverio „Nuggets“ krepšininkai, kurie svečiuose 119:114 (25:24, 21:30, 26:18, 26:26, 7:7, 14:9) po dviejų pratęsimų privertė pasiduoti Niujorko „Knicks“ klubą, patyrusį šeštąjį pralaimėjimą iš eilės.

Įdomu tai, kad šioje dvikovoje „Nuggets“ vertėsi vos su septyniais krepšininkais. Nors mačui buvo registruota trylika žaidėjų, didžioji dalis jų ant parketo nepasirodė.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 7 sekundes Danilo Gallinari dvitaškiu išvedė savo komandą į priekį (98:96), bet lemiamos atakos metu Carmelo Anthony pataikė dvitaškį paskutinę sekundę ir išplėšė pratęsimą - 98:98.

Pirmajame pratęsime nė vienai komandai nepavyko įrodyti pranašumo, todėl viskas kėlėsi į antras papildomas 5 minutes. Ten jau pajėgesni buvo Denverio krepšininkai, kurie laimėjo trumpą atkarpą 6:0 (117:111), kurios pergalei pakako.

„Nuggets“: Danilo Gallinari 37 (11 atk. kam., 18/20 baudos metimai), Alas Harringtonas 24 (11 atk. kam., 4/12 trit.), Timofejus Mozgovas 16 (7 atk. kam.), Andre Milleris 14 (12 rez. perd.), Nene 12 (13 atk. kam.), Ty Lawsonas 10 (3/12 metimai, 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Corey Breweris 6.

„Knicks“: Carmelo Anthony 25 (10/30 metimai, 10 atk. kam.), Imanas Shumpertas (7 rez. perd.) ir Landry Fieldsas (7 rez. perd.) po 18, Billas Walkeris 15, Amare'as Stoudemire'as 12 (11 atk. kam.), Toney Douglasas 11.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Ch. Bosho ir L. Jameso duetas atvedė „Heat“ į pergalę

Be D. Rose'o žaidę „Bulls“ krepšininkai išvargo pergalę Šarlotėje

„Hawks“ svečiuose sutriuškino „Cavaliers“

Be D. Nowtizkio rungtyniavę „Mavericks“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Hornets“