Šiaulietė Iveta Dapkutė tapo Rytų Europos jaunių (iki 14 metų) teniso čempionato Estijos sostinėje dvejetų čempione, o vienetų varžybose užėmė antrąją vietą.

Vienetų finalą Lietuvos tenisininkė 6:3, 2:6, 6:7 (4:7) pralaimėjo baltarusei Karinai Aliošai.

Dvejetų finale I. Dapkutė poroje su kauniete Lina Padegimaite nugalėjo Turkijos atstoves - Besak Eraydin ir Melis Sezer.

Kitas Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Lukas Mugevičius pirmenybėse buvo vienuoliktas, o vilnietis Oskaras Kalinauskas liko tryliktas.

Po pirmosios Rytų Europos jaunių teniso čempionato savaitės I. Dapkutei atsirado reali galimybė patekti į Europos teniso asociacijos jaunių rinktinę.

Trečiadienį prasideda antroji pirmenybių savaitė, kurioje vėl dalyvaus visi keturi jaunieji Lietuvos tenisininkai.