Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oskaras kalinauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oskaras kalinauskas“.

Žinomam fotografui Jovaišai – nauja patirtis: niekada gyvenime į tai nebuvo linkęs

Lietuvoje besitęsiant karantinui, daugelis pradėjo ilgėtis aktyvaus laisvalaikio ir pramogų, kurios leisdavo pailsėti nuo darbo rutinos ir teikdavo malonumą. Švelnėjant karantino draudimams, pagaliau galima prisiminti mėgstamas veiklas ir, laikantis saugumo reikalavimų, džiaugtis turiningai leidžiamu laisvalaikiu, rašoma pranešime spaudai.
2020-06-01

Tenisininkas O. Kalinauskas Italijoje pralaimėjo pirmąją kovą

Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) turnyro „Bel Air Open 2011“ vyrų vienetų atrankos varžybų pirmajame rate 17-metis Lietuvos atstovas Oskaras Kalinauskas 7:5, 4:6, 4:6 pralaimėjo savo bendraamžiui šveicarui Stefanui Fiacanui.
2011-05-15

Tenisininkai L. Grigelis ir O. Kalinauskas Italijoje įveikė pirmąjį barjerą

Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) "Challenger Tour" serijos turnyro "Internazionali di Tennis Val Gardena Sud Tirol", kurio prizų fondą sudaro 64 tūkst. eurų, vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį lietuvis Laurynas Grigelis 6:0, 6:2 nugalėjo Italijos atstovą Marką Pechlanerį. 19-metis L. Grigelis, kuris pasaulio reitinge užima 418-ąją vietą, antrajame rate susitiks su 485-ąja pasaulio rakete 21-erių metų čeku Michalu Schmidu.
2010-11-06

L. Grigelis apmaudžiai pralaimėjo Italijoje

Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „TC Bergamo – Memorial Santi“, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų antrajame rate trečiadienį lietuvis Laurynas Grigelis po atkaklios kovos 6:3, 6:7 (6-8), 6:7 (6-8) nusileido 24-erių metų ispanui Pedro Clarui-Roddello (ATP 253). 18-mečiam lietuviui, kuris pasaulio reitinge užima 435-ąją vietą, už patekimą į aštuntfinalį atiteko vienas Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškas.
2010-06-03

Teniso turnyre Italijoje – lietuvių pergalės

Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „TC Bergamo – Memorial Santi“, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, dvejetų varžybų pirmajame rate antradienį lietuvis Laurynas Grigelis su italu Filippo Leonardi 6:3, 7:6 (7-5) įveikė italus Marco Bortolottį ir Marco Cecchinato. Oskaras Kalinauskas su italu Gianluca Bergomi 1:6, 6:2, [10:7] įveikė švedą Christianą Lindellą ir vokietį Samį Reinweiną.
2010-06-02

L. Grigelis Italijoje įveikė švedą

Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „TC Bergamo – Memorial Santi“, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate pirmadienį lietuvis Laurynas Grigelis 3:6, 6:3, 6:0 nugalėjo 18-metį švedą Kristianą Lindelį (ATP 902). 18-metis lietuvis, kuris pasaulio reitinge užima 435-ąją vietą, antrajame rate – aštuntfinalyje – susitiks arba su 24-erių metų ispanu Pedro Claru-Roddello (ATP 253), arba su 24-erių metų italu Massimo Capon...
2010-06-01

Oskaras Kalinauskas pralaimėjo vokiečiui

Austrijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „KELAG Power Future“, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, atrankos varžybų antrajame rate Lietuvos atstovas Oskaras Kalinauskas 3:6, 6:2, 1:6 nusileido 19-mečiui Vokietijos tenisininkui Sorenui Goritzkai. 16-mečiui lietuviui pirmajame rate žaisti nereikėjo, nes jo varžovas 23-ejų metų italas Stefano Rodighiero (1659-oji pasaulio raketė) pasitraukė iš kovos.
2009-08-24

O. Kalinauskas Kroatijoje įveikė pirmąjį barjerą

Kroatijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „Croatia Osiguranje Cup“, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, atrankos varžybų pirmajame rate Lietuvos atstovas Oskaras Kalinauskas 7:5, 6:4 įveikė 19-metį slovėną Timą Zibratą. 16-mečiui lietuviui antrajame rate žaisti nereikės, o trečiajame rate mūsų šalies atstovas susitiks arba su 21-erių metų italu Koradu Prikone (Corrado Pricone), arba su 20-mečiu Rusijos atstovu Eldaru Artemijevu.
2009-08-16

Laurynas Grigelis Italijoje pateko į pagrindinį turnyrą

Lietuvis Laurynas Grigelis pateko į Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, pagrindines vienetų varžybas.
2009-06-01

Sėkmingas lietuvės pasirodymas Rytų Europos jaunių teniso čempionate

Šiaulietė Iveta Dapkutė tapo Rytų Europos jaunių (iki 14 metų) teniso čempionato Estijos sostinėje dvejetų čempione, o vienetų varžybose užėmė antrąją vietą.Vienetų finalą Lietuvos tenisininkė 6:3, 2:6, 6:7 (4:7) pralaimėjo baltarusei Karinai Aliošai.Dvejetų finale I. Dapkutė poroje su kauniete Lina Padegimaite nugalėjo Turkijos atstoves - Besak Eraydin ir Melis Sezer.