„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Norwich City“ futbolininkus.

Alexas Tellesas 14-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Cristiano Ronaldo 38-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo Timas Krulis.

Harry Maguire‘as per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį, tačiau dar kartą savo vartus sėkmingai apgynė T.Krulis.

Teemu Pukki 57-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba atliko smūgį, tačiau Davidas De Gea atrėmė kamuolį.

C.Ronaldo 75-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Ozanas Kabakas 77-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė D.De Gea ir rezultatas nepakito.

Mačo pabaigoje šeimininkai dar kelis kartus pavojingai smūgiavo po kampinių, tačiau lemiamu momentu svečius ir vėl gelbėjo D. De Gea.