Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Reikia apmokyti etikos ir tikybos mokytojus. Viena valanda per savaitę būtų labai naudinga. Gali ir kursas vadintis: etika ir savęs pažinimas, tikyba ir asmenybės raida.
Apie gydytojus as is viso neturiu zodziu...Nuejus issirasyti vaistu tau pareiskia kadVeryga neleidzia brangiu reikia pigiausiu taip moraliskai sudirba...nesinori net kreiptis
Pati valdzia kalta uzdare mokyklas o dabar dejuoja Vaikai jei gales nesimokyti tai ir nesimokys Dabar sunku bus priversti
Kiek galima kraut ant tų šeimos gydytojų galvų
Man keistas šių laikų paprotys tampyti vaikus po visokius specialistus.Vaikas gyvena tėvo ir mamos meilėje ir pavyzdyje,ir nuolatiniame palaikyme.Nereikia tikėtis iš vaiko ne pagal jo galimybes.Tuo tarpu gabūs vaikai turi būti pastebėti,jų gabumai pastebimi,įvertinami.Vietos po saule visiems užteks.
Nereikejo kistis i kaimynines salies vidaus reikalus?
šeimos gydytojai mokosi atpažinti vaikų fizinės ir psichinės sveikatos sutrikimus, tačiau vaikai su emociniais sutrikimais turi mažas galimybes laiku gauti specializuotą pagalbą, kai jos prireikia. Neužtenka atpažinti emocijų sutrikimus ar priklausomybes, jas reikia laiku pradėti gydyti, nesvarbu, kur vaikas gyvena-Vilniuje ar Kazlų Rūdoje. Spręskite prašau psichinės sveikatos paslaugų prieinamumo problemą, o gydytojai savo pareigas visuomet atliks, jei tik informuoti, kur nukreipti pacientą, kad jis gautų laiku specialisto paslaugą, diagnozuojant ir gydant emocijų ar ar elgesio sutrikimą bei priklausomybę nuo tabako, e-cigarečių, lošimų ir išmaniųjų prietaisų
šeimos gydytojas privalo pastebėti grėsmes vaiko sveikatai, bet psichinės sveikatos sutrikimus turi nustatyti ir gydyti specialistui, pas kuriuos patekti Lietuvoje praktiškai neįmanoma, vadinasi pagalba suteikta tikrai nebus.
@gydytoja Pagalba visada yra, tik reikia ją pasirinkti ir nesirinkti tradicinių įprastų būdų. Mąstyti ir žvelgti plačiau.
Kas įprasta, bus trumpalaikiai arba nelabai veiksmingi. O dabar, kaip matau pagal jus, netgi ir tokie neprieinami?
@Terapeute Turiu apylinkėje paauglį su metų laiko trukmės priklausomybe nuo interneto. Nelankė mokyklos, nesijungė prie pamokų, gresia išmetimas iš mokyklos. Tėvai neautoritetai, neriboja telefono, leidžia visą naktį mirkti internete, bet šeima normali pagal visuomenės supratimą, todėl vaiko teisių neprisikviesi. 2 kart buvo nuvykę į Vilnių privačiai vaikų psichiatro konsultacijai, bet aš kartu su jais nebuvau, parašė depresiją, kaip dažniausiai tokiais atvejais būna... Vaikų psichiatras rekomendavo sanatorinį gydymą, bet paauglys nevažiuoja ir tiek. Rajone profesionalios pagalbos nėra, su siaubu laukiu rugsėjo, kai mamytė atvyks pažymos dėl mokymo namuose pagal vaikų psichiatro rekomendaciją. Dėl to jau tikrai verta sumokėti už privačią konsultaciją, nes į Kauno klinikas tyrimams ir vėl tikriausiai nepaguldys.
Šeimos gydytojai jau dabar neturi kada bendrauti su pacientų, nes užversti dokumentų tvarkymo problemomis.. Psichologų trūksta, bet be jų galima apsieiti. Su vaikais pasikalbėti gali mokytojai, ypač tikybos, etikos, dailės, muzikos ir kiti. Galima kviesti pensijinio amžiaus išmintingus pedagogus. Tik neuzjraujim šeimos gydytojų
@Mama ir mokytoja Liks tik norais, į psichologą kreipiasi, nes jis lieka anonimiškas. Į vaikų liniją irgi skambina, nes jie irgi lieka anonimiški. O šeimų gydytojas mažoje gyvenvietėje jau žino visą šeimą ir kaimynus, dėl to jau kyla nepasitikėjimas pas jį kreiptis ir atsiskleisti.
@Mama ir mokytoja Visiškai pritariu. Pati tikybos mokytoja. Dažnai su vaikais pasikalbu. Vaikai noriai atsiveria, jiems reikia pasitikėjimo.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų