Trečiadienį Eurolygos rungtynėse Maskvoje nutrūko Kauno „Žalgirio“ (11/8) šešių pergalių serija, kai svečiuose prie maždaug 3 tūkst. sirgalių 73:83 (11:18, 21:27, 20:15, 21:23) teko pripažinti (15/4) ekipos pranašumą.

Po rungtynių „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris išskyrė geresnę antrą pusę bei vadino CSKA ekipą geriausiai puolime dėl kamuolių kovojančia komanda.

„Pirmame kėlinyje gerai kovojome gynyboje, ypatingai dėl atkovotų kamuolių. CSKA yra geriausiai puolime dėl kamuolių kovojanti komanda Eurolygoje ir jie šiandien tai padarė. Jie yra tikrai stiprūs, dideli ir fiziški bei susikuria antruosius šansus. Tuo tarpu mes vėliau strigome kovoje dėl kamuolių.

Sugebėjome sumažinti atsilikimą iki penkių taškų ir likau patenkintas žaidimo energija. CSKA surengė spurtą 11:0, kovėmės iki galo. Į trečią kėlinį išėjome kur kas labiau susitelkę tiek puolime, tiek gynyboje ir nedarėme klaidų, kas yra ypač svarbu prieš tokią komandą kaip CSKA. Būtent susitelktas dėmesys mums ir padėjo sužaisti geresnę antrą pusę. Visgi dabar mums didžiausias iššūkis yra per ateinančias 48 valandas pasiruošti kitoms rungtynėms “, – sakė M.Schilleris.