0

UEFA Europos lygoje sėkmingą pasirodymą tęsia favoritai. Ketvirtadienio vakarą šiame turnyre triuškinančias pergales iškovojo Gelzenkircheno „Schalke bei „Twente“ klubų futbolininkai.

Užtikrintą pergalę iškovojo ir „Udinese“ ekipa, namų rungtynėse rezultatu 2-0 įveikusi Madrido „Atletico“ komandos pasipriešinimą.

Tikriausiai vienos įdomiausių rungtynių vyko Belgijoje, kur susitiko vietos „Club Brugge“ ir Anglijos „Championship“ pirmenybėse rungtyniaujantis „Birmingham City“ klubas.

Šiame susitikime pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas tapo lygus. Artėjant kėlinio pabaigai traumas patyrė net keturi futbolininkai,kuriems buvo ilgai suteikiama medicininė pagalba.

Dėl šios priežasties mačo arbitras prie pagrindinio rungtynių laiko pridėjo net 11 minučių, per kurias sau dovaną padovanojo ir pergalę iš Belgijos išsivežė anglų klubas, antrąjį įvartį į šeimininkų vartus įmušęs 9-ą pridėtą laiko minutę.

Visi rezultatai:

„Lokomotiv“ 3 – 1 „AEK“

47' [1 – 0] Dmitri Sychev

71' [2 – 0] Dmitri Sychev (11m.)

89' [2 – 1] Dimitris Sialmas

90' [3 – 1] Felipe Ceicedo

„Sturm“ 0 – 2 „Anderlecht“

66' [0 – 1] Guillaume Gillet

75' [0 – 2] Matias Suarez

68' Thomas Burgstaller („Sturm“)

„Wisla“ 1 – 0 „Fulham“

60' [1 – 0] Dudu Biton

29' Moussa Dembele („Fulham“)

87' Osman Chavez („Wisla“)

„Udinese“ 2 – 0 „Atletico Madrid“

88' [1 – 0] Mehdi Banatia

90' [2 – 0] Antonio Floro Flores

„Rennes“ 1 – 1 „Celtic“

30' [1 – 0] Du-Ri Cha (į savus vartus)

70' [1 – 1] Joe Ledley

„OB“ 1 – 4 „Twente“

14' [0 – 1] Wout Brama

31' [0 – 2] Emir Bajrami

65' [0 – 3] Nacer Chadli

71' [1 – 3] Baye Djiby Fall

82' [1 – 4] Luuk de Jong

„Maribor“ 1 – 1 „Braga“

14' [1 – 0] Agim Ibraimi

44' [1 – 1] Elderson

„Malmo“ 1 – 4 „Metalist“

22' [1 – 0] Jiloan Hamad

32' [1 – 1] Jonathan Cristaldo

45' [1 – 2] Fininho

57' [1 – 3] Edmar

73' [1 – 4] Marko Devich

37' Jonathan Cristaldo („Metalist“)

„Maccabi Haifa“ 5 – 0 „Steaua“

10' [1 – 0] Wiyam Amashe

20' [2 – 0] Wiyam Amashe

38' [3 – 0] Yaniv Katan

72' [4 – 0] Taleb Twatiha

79' [5 – 0] Idan Vered

37' Eric Bicfalvi („Steaua“)

64' Valentin Iliev („Steaua“)

„Clubb Brugge“ 1 – 2 „Birmingham City“

3' [1 – 0] Joseph Akpala

26' [1 – 1] David Murphy

90' [1 – 2] Chelmsley Wood

„AZ Alkmaar“ 2 – 2 „Austria Wien“

18' [0 – 1] Dirk Marcellis (į savus vartus)

29' [0 – 2] Alexander Gorgon

80' [1 – 2] Peter Hlinka (į savus vartus)

83' [2 – 2] Pontus Wernbloom

90' Niklas Moisander („AZ“)

„AEK Larnaca“ 0 – 5 „Schalke“

23' [0 – 1] Lewis Holtby

35' [0 – 2] Klaas-Jan Huntelaar

40' [0 – 3] Joel Matip

87' [0 – 4] Julian Draxler

88' [0 – 5] Klaas-Jan Huntelaar