Penktadienį sužaistos ULEB Eurolygos krepšinio turnyro pusfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad sekmadienį finale žais Šarūno Jasikevičiaus "Barcelona" (Ispanija) ir Trevizo "Benetton" (Italija) komandos.

Pirmajame pusfinalio mače Italijos čempionato lyderiai "Benetton" krepšininkai tik rungtynių pabaigoje 65:62 (28:12, 11:11, 6:22, 20:17) palaužė Mindaugo Žukausko Sienos "Montepaschi" (Italija) ekipą.

Trevizo ekipa jau po pirmojo kėlinio pirmavo 16-os taškų persvara, tačiau trečiajame kėlinyje Sienos ekipai pavyko likviduoti šį 16-os taškų skirtumą. Ketvirtojo kėlinio viduryje "Montepaschi" komanda pirmavo šešiais taškais, tačiau rungtynių pabaigą geriau sužaidė "Benetton" ekipa ir iškovojo pergalę.

M.Žukauskas penktadienio mače per 20 min. pelnė 5 taškus. Jis pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir visus tris baudų metimus bei atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį."Montepaschi" ekipoje išsiskyrė Vrbica Stefanovas (17 tšk.), Alphonso Fordas (15 tšk.) ir Dušanas Vuckčevičius (14 taškų).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 14 taškų pelnęs Jorge Garbajosa (Chorche Garbachosa) bei po 12 įmetę - Massimo Bulleri ir Denis Marconato.

Kitame pusfinalio mače aikštės šeimininkai "Barcelona" krepšininkai rungtynių pabaigoje 76:71 (21:25, 24:14, 12:21, 19:11) palaužė Dariaus Songailos Maskvos CSKA klubo pasipriešinimą ir į Eurolygos finalą pateko jau šeštąjį kartą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė italas Gregoras Fučka (9 atkovoti kamuoliai) ir serbas Dejanas Bodiroga, pelnę atitinkamai 21 ir 17 taškų.Š.Jasikevičius per 28 min. pelnė 9 taškus ir buvo trečias komandoje pagal rezultatyvumą. Įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 1 dvitaškį iš 5, 1 tritaškį iš 7, visus 4 baudų metimus, po krepšiais atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

D.Songaila į šeimininkų krepšį per 33 minutes įmetė 14 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik amerikiečiui Johnui Holdenui, pelniusiam 21 tašką.

Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė 3 dvitaškius iš 13, 1 tritaškį iš 4, realizavo 5 baudų metimus iš 6, atkovojo 4, perėmė ir prarado po du kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Pusfinalio susitikimus pralaimėjusios "Montepaschi" ir CSKA komandos rungtyniaus paguodos finale dėl trečiosios vietos.