Vėlų pirmadienio vakarą Ispanijos čempionato atkrintamąsias varžybas pradėjo Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“. Katalonai namų arenoje pirmose ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynėse 84:74 nugalėjo „Valencia“ ekipą.

Po pirmojo kėlinio „Barca“ pirmavo 18:16, o po antrojo turėjo 3 taškų pranašumą. Katalonai atitrūko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:18. Prieš ketvirtąjį kėlinį jau turėjo 14 taškų atsargą.

Ketvirtajame kėlinyje „Valencia“ bandė priartėti, bet visus jų bandymus atlaikiusi „Barcelona“ iškovojo pergalę ir dėjo pirmą žingsnį link Ispanijos čempionato pusfinalio.

Šiose rungtynėse „Valaencia“ pirmavo vos 3,19 min. rungtynių laiko.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 12,35 min. pelnė du taškus. Lietuvos įžaidėjas realizavo vienintelį mestą dvitaškį, prametė visus tris tritaškius, atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

„Barcai“ net 27 taškus pelnė ir 29 naudingumo balus surinko Nikola Mirotičius.

Tomašas Satoransky priėjo 14 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus, Janas Vesely – 10 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

„Valencia“ gretose išsiskyrė Chrisas Jonesas (16 taškų) ir Jaredas Harperis (15 taškų).

Antros serijos rungtynės penktadienį vyks Valensijoje.