Sekmadienį Rusijos sostinėje baigėsi dvyliktą kartą surengtas šešiolikos komandų Sandraugos čempionų taurės futbolo turnyras.

Varžybų nugalėtoja tapo Gruzijos čempionė Tbilisio "Dinamo" komanda, sekmadienį 3:1 (1:1) nugalėjusi trečią kartą finale šių varžybų istorijoje žaidusią Rygos "Skonto" (Latvija) vienuolikę.

Latvijos ekipos sudėtyje, kuri po Gačio Kalninio įvarčio (31 min.) pirmavo, visas rungtynes žaidė Orestas Buitkus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Vitalijus Daraselija (44 min.), Ratis Aleksidzė (78 min.) bei Datas Kvirkvelija (85 min.).

Turnyro pusfinalyje "Skonto" 1:0 įveikė Lietuvos čempioną Kauno FBK "Kauną", o "Dinamo" 2:1 privertė pasiduoti nugalėtojos titulą gynusią Tiraspolio "Šerif" (Moldova) vienuolikę.