datas kvirkvelija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „datas kvirkvelija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „datas kvirkvelija“.

Sandraugos čempionų futbolo taurės turnyrą Maskvoje laimėjo Tbilisio "Dinamo" vienuolikė

Sekmadienį Rusijos sostinėje baigėsi dvyliktą kartą surengtas šešiolikos komandų Sandraugos čempionų taurės futbolo turnyras. Varžybų nugalėtoja tapo Gruzijos čempionė Tbilisio "Dinamo" komanda, sekmadienį 3:1 (1:1) nugalėjusi trečią kartą finale šių varžybų istorijoje žaidusią Rygos "Skonto" (Latvija) vienuolikę. Latvijos ekipos sudėtyje, kuri po Gačio Kalninio įvarčio (31 min.) pirmavo, visas rungtynes žaidė Orestas Buitkus. Nugalėtojams įvarčius pelnė Vitalijus Daraselija (44 min.