Salvadore vykusių daugiadienių moterų dviračių lenktynių "Vuelta El Salvador" paskutiniame etape iš šoninės gatvės išniręs automobilis partrenkė kelias sportininkes. Lenktynėse dalyvavo visas būrys lietuvių, tačiau jos į šiurpią avariją nepateko.

Kaip teigia užsienio žiniasklaida, automobilio vairuotojas ginasi, kad prie gatvės, kurioje vyko lenktynės, nebuvo jokių ženklų. Jo laukia piniginė bausmė. Lenktynių dalyvės kaltina organizatorius neužtikrinus atitinkamo saugumo.

Lietuvos čempionė Inga Čilvinaitė ("Pasta Zara-Cogeas") lenktynėse užėmė devintąją vietą ir pelnė aštuonis pasaulio reitingo taškus. Nugalėjo italė Noemi Cantele ("Be Pink"). I. Čilvinaitė jai pralaimėjo 7 min. 26 sek.

Silvija Latožaitė (Lietuvos rinktinė, +31 min. 20 sek.) užėmė 22-ąją, Eglė Poškaitė (Lietuvos rinktinė, +42.59) - 26-ąją, Agnė Šilinytė ("Pasta Zara-Cogeas", +43.03) - 28-ąją, Milda Jankauskaitė (Lietuvos rinktinė, +44.14) - 29-ąją, Žavinta Titenytė (Lietuvos rinktinė, +44.33) - 30-ąją, Jurgita Kubiliūnaitė (Lietuvos rinktinė, +58.51) - 36-ąją, o Kristina Norvaišaitė (Lietuvos rinktinė, +1:18.54) - 42-ąją vietas.

Iš viso klasifikuotos 46 dviratininkės.

2005 metais šias lenktynes laimėjo Edita Pučinskaitė.

Paskutinį, septintąjį, etapą antradienį laimėjo brazilė Clemilda Fernandes (Brazilijos rinktinė). Ji 121 km nuvažiavo per 2 val. 50 min. 37 sek.