Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
MUs dulkinai kaip nori ir kas nori..., mūsų valstybė valdoma nemūsų pačių.
Financų ministrė neturi kompetencijos apskirtai šnekėti mūsų valstybės vardu, o tuo labiau kelti mokesčius.
intriguojantis straipsnio pavadinimas - pagarba ji sukurusiam zurnalistui :)
Su partizanavimu jaunimui nieko neišeis,nebe tie laikai. Kaime gyvenantys senukai patys vos pragyvena,kitas nebeatsimena kaip atrodo karvė.Kas tuos partizanus maitins ir rengs? Jaunimui beliko viena išeitis - po tiltu,ir iš ten bandyti pragyventi taikant sumanius veiksmus.
O kodėl pinigai skirti verslui skatinti atiduoti ne tiesiogiai verslui, bet bankams? Ar dėl to, kad ši valdžia sėdi užsienio bankų kišenėje?
demagogija, kaip visada. Naujas (2010) biudžetas viską pasako apie sugebėjimus - 20mlrd pajamos, 26mlrd išlaidos. Įdomu, ką tada pjaus...
A.Medalinskui - advokatas Ignas Vegele
A.Medalinskui - advokatas Ignas Vegele
Apie banku vykdoma veikla sunkmecio salygomis geriausiai gali papasakoti verslo atstovai arba ju advokatai. Visu Svedisko kapitalo banku taktika Lietuvoje yra vienoda:
Dalis paskolu yra blogos, t.y. nuostolingos, todel butina ta nuostoli mazinti - didinti palukanas tiems, kurie gali moketi. Stai ir atsiranda didesnes banku palukanu marzos visiskai mokiems klientams. Bankai suranda preteksta pakelti palukanas tiems, kurie vykdo visus prisiimtus isipareigojimus. Pavyzdziui pasibaigia apyvartinems lesoms suteikto kredito terminas (paprastai jis - 1 metai), imone, kaip ir kiekvienais metais kreipiasi i banka jo pratesimui - bankas atsako gerai, tik va palukanos paaugo (girdi, pinigai pasaulyje pabrango). Juokingiausiai sis argumentas skamba, kai kalbama apie ilgalaikes paskolas.

Ka jau kalbeti apie imones, kurios susidure su laikinais sunkumais - paskolos grazinimas atidedamas 3-6 menesiams pakeliant palukanas. Mano patirtis byloja, kad per 2009 metus palukanos tokiems klientams padidejo 3 ir daugiau kartu! Spekite, ar imone sunkmecio salygomis dar gali ir kredita grazinti?
Atskira tema apie fiziniu asmenu (vartotoju) palukanas: vien ko vertas VILIBOR dydis. Ir ar valstybes vyrai susimaste, kad tai pazeidzia vartotoju teises?

Ir dar daug apie bankus idomaus butu galima paporinti - nuosirdziai norisi palinketi sekmes visiems ju skolininkams, taciau bent jau kol kas be valstybes pagalbos abejoju, ar galima sistemiskai isspresti susiklosciusia situacija. Vienas kitas skolininkas gal ir islips sausas, bet tai bus vienetai. Juolab, kad nei vienas bankas papildomu isipareigojimu neprisiima, todel tenka prasyti "savo" banko, todel jis sioje situacijoje yra monopolistas.
Štai kur nuėjo Ekonomikos ir verslo skatinimo pinigai:

Per pirmąjį šių metų pusmetį į Valstybės investicijų programoje numatytus transporto projektus jau investuota 682,8 mln. litų, iš jų 298,8 mln. litų – ES struktūrinės paramos lėšų. Tai didžiausios investicijos iš visų Lietuvos ūkio šakų, iki šiol realiai panaudotos šalies Ekonomikos skatinimo planui įgyvendinti, praneša Susisiekimo ministerija.

Ministerija pripažįsta, kad veiklos palaikymo dabar reikia visoms verslo sritims, bet, ekonominių vertinimų duomenimis, kiekvienas litas, investuotas į šalies transporto infrastruktūrą, per penkerius metus garantuoja dvigubą grąžą.


Maximistai niekada neduos kvėpuot smulkiam verslui, kaip ir kiti dideji prekybos tinklai ..pirmiausia reikėtų pradėti žaboti juos, draudžiant darbą šeštadieniais ir sekmadieniais
privalom dirbti ne valstybei, o valdininkams..kaip Egipto valstybėje prieš tūkst metį
perskaiciau siandien verslo ziniose- individuliai dirbantims reikes moketi ne tik 15 proc pajamu mokesti nuo gaut pajamu, bet ir dar 5o!!!!!!!!!! proc sodrai- ty is simto uzdirbtu litu zmogui lieka tik 35....
va tau boba devintines....
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų