Geriausiu praėjusios NBA savaitės Rytų konferencijos žaidėju tapęs Domantas Sabonis vėl buvo arti trigubo dublio, bet lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (3-1) patyrė pirmą pralaimėjimą.

„Pacers“ namie 111:116 (26:31, 31:27, 37:25, 17:33) nusileido Bostono „Celtics“ (2-2).

D. Sabonis per beveik 37 aikštėje praleistas minutes pelnė 14 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą, bet dukart suklydo ir triskart prasižengė.

„Pacers“ prieš paskutinį kėlinį turėjo 11 taškų pranašumą, bet jį pralaimėjo 17:33 ir nepasinaudojo proga pratęsti pergalių seriją.

„Pacers“: V. Oladipo 24 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), M. Brogdonas 19, T.J. Warrenas 17, M. Turneris 16.

„Celtics“: J. Tatumas 27 (11 atk. kam.), Jaylenas Brownas 20, Marcusas Smartas 17, Tristanas Thompsonas 14 (10 atk. kam.).