Domanto Sabonio ir Indianos „Pacers“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas baigtas. „Ristūnai“ išvykoje 115:142 (29:30, 23:36, 31:48, 32:28) į atkrintamąsias praleido Vašingtono „Wizards“.

D. Sabonis aikštėje praleido 32 minutes, pelnė 19 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 5 kartus suklydo, perėme 2 kamuolius ir rungtynes baigė anksčiau laiko dėl susirinktų 6 pražangų.

Po šių rungtynių paaiškėjo galutinė atkrintamųjų rikiuotė Rytuose. Konferencijos nugalėtoja Filadelfijos „76ers“ serijoje kovos prieš „Wizards“.

Kertinę atkarpą Vašingtono ekipa sužaidė antrojo kėlinio pradžioje. „Pacers“ tiesiog užsikirto puolime, o šeimininkai spurtu 16:0 susikūrė atitinkamo dydžio persvarą (34:50).

Po pertraukos atotrūkis jau didėjo nepadorios pusės link – vienu metu ekipas skyrė net 38 taškai (93:131).

„Pacers“ nerado atsakymų mirtinajam „Wizards“ duetui Bradley Bealui ir Russellui Westbrookui. Pirmasis suvertė 25 taškus, o R. Westbrookas pridėjo 18 taškų ir 15 rezultatyvių perdavimų.

D. Sabonio sezonas baigėsi, tad jokių kliūčių prisijungti birželio mėnesį prie Lietuvos rinktinės stovyklos neturėtų kilti.

„Wizards“: Bradley Bealas 25, Rui Hachimura ir Russellas Westbrookas po 18, Danielis Gaffordas 15, Raulis Neto 14 taškų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24, D. Sabonis 19 (8/15 met.), Dougas McDermottas ir Kelanas Martinas po 13 taškų.