Domantas Sabonis liko šalia trigubo dublio, tačiau to pergalei neužteko – dar ryškiau aikštėje spindėjo DeMaras DeRozanas.

Lietuvio atstovaujama Sakramento „Kings“ (22/38) išvykoje 118:125 (30:33, 29:32, 29:25, 30:35) nusileido Čikagos „Bulls“ (38/21) ekipai.

D. Sabonis per 37 minutes pelnė 22 taškus (10/15 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, išdalino 8 rezultatyvius perdavimus.

D. Sabonio žaidimo epizodai:

Nugalėtojų gretose fantastišką seriją pratęsė D. DeRozanas, kuris pagerino legendinio Wilto Chamberlaino rekordą.

Gynėjas į „Kings“ krepšį sukratė 38 taškus (15/26 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.). Tai buvo jau septintosios rungtynės iš eilės, kuriose „Bulls“ lyderis pelno bent 35 taškus, o krepšį iš žaidimo atakuoja didesniu nei 50 proc. taiklumu. W. Chamberlainui tokią įspūdingą seriją pavyko užfiksuoti dukart, bet abu kartus ji tęsėsi šešerias rungtynes.

Kartu D. DeRozanui tai buvo aštuntosios rungtynės iš eilės, kuriose jis surenka bent 30 taškų – „Bulls“ istorijoje jis susilygino su Michaelu Jordanu ir kitose rungtynėse galės pagerinti šį klubo rekordą.

D. DeRozano pasirodymas:

Būtent jis tempė Čikagos klubą į priekį ketvirtame kėlinyje, kai „Kings“ vis bandė priartėti – ekipas skyrė du taškai, kai D. DeRozanas pataikė dvitaškį su pražangą, o likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes – tritaškį, nutolinusį „Bulls“ per šešis taškus. Šią persvarą Čikagos ekipa išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Abiem ekipoms tai buvo paskutinės rungtynės prieš NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalį. „Bulls“ jį pasitiko kaip Rytų konferencijos lyderiai, „Kings“ – tryliktoje Vakarų konferencijos vietoje.

„Bulls“: D. DeRozanas 38, C. White’as 31, N. Vučevičius 21, J. Greenas 15.

„Kings“: D. Foxas 33 (9 rez. perd.), D. Sabonis 22 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), J. Holiday 18, H. Barnesas 17.