Sakramento „Kings“ (14-12) nusileido Filadelfijos „76ers“ (15-12) komandai rezultatu 103:123 (32:39, 23:41, 28:21, 20:22). Tai  antrasis „Kings“ pralaimėjimas iš eilės.

Per 29 minutes aikštelėje Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį – pelnė 22 taškus (8/10 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Lietuvio komandoje taip pat neblogai pasirodė ir Malikas Monkas su 16 taškų. Deja, tokių rezultatų neužteko „Kings“ pergalei.

Filadelfijos „76ers“ komanda jau po pirmosios rungtynių pusės savo sąskaitoje turėjo 80 taškų, tad pasivyti savo priešininkus „Kings“ krepšininkams buvo nelengva užduotis. Didele taškų persvara žaidę „76ers“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje atitrūko nuo „Kings“ 20 taškų ir užsitikrino sau pergalę.

Filadelfijos klubas taip pat užfiksavo ir sezono rekordą – 34 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ geriausius rezultatus pademonstravo Joelis Embiidas su 31 pelnytu tašku ir 7 atkovotais kamuoliais. Po 21 tašką Filadelfijos komandai taip pat surinko ir Tobiasas Harrisas bei Jamesas Hardenas. Pastarasis atliko ir įspūdingus 15 rezultatyvių perdavimų.

Iš keturių pastarųjų rungtynių D. Sabonio vedama „Kings“ komanda pralaimėjo tris. Sakramento klubas Vakarų konferencijos lentelėje šiuo metu yra penktoje vietoje.

„Kings“: Domantas Sabonis 22 (8/10 dvit., 6/7 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Malikas Monkas 16 (4 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 13 (4 atk. kam.), Terence Davisas 12, Harrisonas Barnesas 11 (8 atk. kam.)

„76ers“: Joelis Embiidas 31 (7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 21 (7 atk. kam., 15 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 21 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Matisse Thybulle 15, Shake Miltonas 14, Georgesas Niangas 12 (6 atk. kam.).