Šešioliktą pergalę Vokietijos vyrų krepšinio čempionato XXX turo rungtynėse iškovojo aštuntąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Šarūno Sakalausko treniruojamas Brėmerhafeno "Eisbaren" klubas su Žygimantu Jonušu.

Penktadienį svečiuose "Eisbaren" krepšininkai tik po dviejų pratęsimų 103:98 (26:8, 17:22, 15:25, 14:17, pratęsimai - 16:16, 15:10) palaužė pirmenybių autsaiderės Jenos "Science City" (5 pergalės ir 25 pralaimėjimai) ekipos pasipriešinimą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 6 bei perėmė vieną kamuolį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Per beveik 42 žaidimo minutės (41:53) Ž. Jonušas pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 3 ir realizavo 3 baudų metimus iš 4. Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė Mattas Haryaszas (24 tšk.), Ivaras Timermanis ir Anthony Tolliveris (po 22 tšk.).

Šeimininkų ekipoje sėkmingiausiai žaidė Lavelle Feltonas (26 tšk.), Markas Davisas (22 tšk.) ir Jasonas Milleris (19 taškų).

Vokietijos čempionate su 23 pergalėmis bei 7 pralaimėjimais pirmauja Berlyno "Alba" krepšininkai.