MKL Jaunių B čempionato (gim. 1997 m.) I diviziono Finale Š.Marčiulionio KA I-ČILI komanda (treneris Gintaras Pocius) 79:59 nugalėjo Sabonio KC-"Selteka" ekipą ir iškovojo aukso medalius, teigiama pranešime spaudai.

Gegužės 10-11 dienomis Kaune vyko MKL Jaunių B čempionato (gim. 1997 m.) I diviziono Finalo ketverto varžybos, kuriose kovojo Š.Marčiulionio KA I-ČILI komanda (treneris Gintaras Pocius). Ji pusfinalyje susitiko su Vilniaus KM I ekipa, o kitame pusfinalyje varžėsi Sabonio KC-"Selteka" ir V.Knašiaus KM-"Jumex" komandos.

Pusfinalio susitikime Š.Marčiulionio KA I-ČILI komanda rezultatu 88:60 nugalėjo Vilniaus KM I ekipą. Ji pirmavo visas rungtynes, vis didindama skirtumą: po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų persvarą, o rungtynes baigė, pirmaudama net 28 taškais. Kitame pusfinalyje Sabonio KC-"Selteka" rezultatu 97:88 laimėjo prieš V.Knašiaus KM-"Jumex" komandą. Rungtynes dėl trečiosios vietos rezultatu 71:63 laimėjo klaipėdiečiai.

Finalinės MKL Jaunių B čempionato rungtynės tarp Š.Marčiulionio KA I-ČILI ir Sabonio KC-"Selteka" ekipų prasidėjo įtemptai: pirmame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Iki pertraukos 11 kartų keitėsi pirmaujanti komanda, bet, puikiai antrojo kėlinio pabaigą sužaidę Š.Marčiulionio KA I-ČILI krepšininkai, įgijo 11 taškų persvarą, kurią trečiajame kėlinyje padidino net iki 22 taškų.

Kauniečiai dar bandė sumažinti skirtumą, bet gerai, drausmingai ir kovingai rungtyniavę trenerio Gintaro Pociaus auklėtiniai nepaliko varžovams jokių vilčių, laimėdami finalines rungtynes rezultatu 79:59 ir penktą kartą tapdami Lietuvos čempionais! Jokūbas Švambaris ir Mantas Pigaga išrinkti į Simbolinį turnyro žaidėjų penketą.