Trečiąją vietą pasaulio dviračių treko taurės varžybų trečiajame etape Los Andžele (JAV) užėmė ir bronzos medalį iškovojo Simona Krupeckaitė.

Šeštadienį Lietuvos dviratininkė trečia (14 dalyvių) finišavo 500 m atskiro starto lenktynėse - 34,76 sek.

S. Krupeckaitė pralaimėjo tik kubietei Lisandrai Guerrai Rodriguez (33,96 sek.) bei olandei Willy Kanis (34,49 sek,).

Šios rungties bendrojoje sezono įskaitoje Lietuvos sportininkė su 25 įskaitiniais taškais užima antrąją vietą. Pirmauja L. G. Rodriguez (34 tšk.), trečiojoje pozicijoje - W. Kanis (18 tšk.).

Moterų taškų lenktynėse devintąją vietą finale (24 dviratininkės) šeštadienį Los Andžele užėmė Svetlana Pauliukaitė (5 tšk.).

Nugalėjo čekė Jarmila Machacova (27 tšk.), aplenkusi Kinijos sportininkes Min Hye Lee (23 tšk.) bei Li Yan (12 tšk.).

Pelniusi du įskaitinius taškus, S. Pauliukaitė šio rungties bendrojoje sezono įskaitoje užima septynioliktąją poziciją, o pirmauja J. Machacova (20 taškų).