S. Juodviršis – kartingų lenktynių pasaulio čempionas

Vienose prestižiškiausių ir masiškiausių kartingų lenktynių pasaulyje – „Rotax Max Challenge Grand Final“ – nugalėtoju tapo panevėžietis Simas Juodviršis. JAV vykusiose lenktynėse sportininkas pasaulio čempionu tapo DD2 klasėje, kurioje varžosi nuo 2012 metų pradžios.

S. Juodviršis finaliniame važiavime startavo iš pirmosios vietos, šalia jo lenktynes antroje pozicijoje pradėjo Kazimieras Vasiliauskas.

Panevėžietis nepaliko jokių vilčių savo varžovams, važiavo užtikrintai ir pelnytai finišavo pirmoje vietoje. Antras liko amerikietis Joey Wimsettas ir trečią vietą užėmė ispanas Oriolas Damlau.

K. Vasiliauskas pakliuvo į incidentą ir prarado daug pozicijų, galiausiai jis užėmė 33 vietą. Dar vienas Lietuvos atstovas Laurynas Razas lenktyniavo „125 Junior“ klasėje. Mūsiškis čia liko 20-as.

Varžyboms Jungtinėse Amerikos Valstijose šiemet užsiregistravo net 360 sportininkų iš 53-jų pasaulio šalių. Į šias lenktynes gali patekti tik savo nacionalinius čempionatus laimėję sportininkai.

S. Juodviršis netrukus pergalinga žinia ir nuotrauka iš apdovanojimų ceremonijos pasidalino socialiniame tinkle.