Pirmuoju Graikijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio dalyviu tapo čempiono titulą ginantis reguliariojo sezono nugalėtojas Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos" klubas.

Ketvirtadienį trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse „Panathinaikos" krepšininkai namuose 98:75 (34:21, 15:30, 20:12, 29:12) sutriuškino Antano Kavaliausko Atėnų „Panionios" ekipą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:0.

Pirmuosius du susitikimuos „Panathinaikos" komanda laimėjo 91:75 (namuose) ir 80:76 (svečiuose).

Š. Jasikevičius ketvirtadienį į svečių krepšį įmetė 8 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 3 prasižengė.

Vos 13 minučių (12:59) rungtyniavęs įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 2 dvitaškius iš 3 ir visus 4 baudų metimus, tačiau vienintelis mestas tritaškis buvo netikslus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Efstratosas Perperoglou (17 tšk.), Kennedy Winstonas (14 tšk.) ir Vassilios Spanoulis (12 tšk.).

„Panionios" ekipoje išsiskyrė po 13 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetę Aleksandras Capinas, Levonas Kendallas ir Leroy Baxteris.

A. Kavaliauskas svečiams pelnė 2 taškus, atkovojo 1 kamuolį ir du kartus prasižengė. Per nepilnas 4 minutes (3:47) lietuvis pataikė 1 dvitaškį iš dviejų.

Kitame ketvirtadienį vykusiame pusfinalio mače šalies vicečempionas Arvydo Macijausko ir Renaldo Seibučio Pirėjo „Olympiacos" klubas savo aikštėje 85:69 (18:13, 24:18, 15:17, 28:21) nugalėjo Atėnų „Marousi" penketuką ir vėl pirmauja serijoje 2:1.

Pirmąjį susitikimą „Olympiacos" komanda savo aikštėje laimėjo 87:61, o antrąjį svečiuose pralaimėjo 90:97.

A. Macijauskas ir toliau gydosi nugaros traumą, o 4 minutes ir 5 sekundes aikštelėje praleidęs R. Seibutis kartą suklydo.

Ketvirtąsias pusfinalio serijos rungtynes komandos sekmadienį žais Atėnuose.