Penktąją nesėkmę Eurolygos turnyro D grupėje patyrė ir padėtį kovoje dėl kelialapio į „Top 16“ turnyrą susikomplikavo Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ krepšininkai, kurie namuose po atkaklios kovos 75:79 (23:16, 18:21, 17:26, 17:16) nusileido viltis patekti į kitą etapą sustiprinusiai Berlyno „Alba“ ekipai.

Aikštės šeimininkai sėkmingai praėjo rungtynes ir trečiąją minutę jau pirmavo 10:3, tačiau Vokietijos čempionai laimėjo atkarpą 7:0 ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas jau buvo lygus - 10:10. Kėlinio pabaigoje Badalonos ekipa vėl perėmė iniciatyvą ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo septynių taškų persvarą - 23:16.

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkams dar pavyko išlaikyti nedidelę persvarą, tačiau antroje susitikimo pusėje aikštelėje ėmė dominuoti „Alba“ komandos krepšininkai. Trečiojo kėlinio pabaigoje po Immanuelio McElroy'aus tolimo metimo svečiai įgijo rekordinę devynių taškų persvarą - 63:54.

Paskutiniame ketvirtyje vykusiame nervų kare šiek tiek tikslesni buvo "Alba" krepšininkai. Nors paskutinę minutę S.Jasaitis pelnė penkis taškus iš eilės, svečiai sugebėjo atsakyti tiksliomis atakomis ir iškovojo pergalę rezultatu 79:75.

21 minutę aikštelėje praleidęs S.Jasaitis pelnė 11 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 1/3, baudos 4/7) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 2 sykius prasižengė.

„DKV Joventut“: J.Jagla 15 (tritaškiai 3/8), B.Wrightas 13, E.Hernandezas-Sonseca ir S.Jasaitis - po 11, F.Lavina ir J.Moiso - po 7.

„Alba“: I.McElroy'us 26 (dvitaškiai 6/7, tritaškiai 4/4, baudos 2/2, 4 rez. perd., 38 naud. bal.), C.Jacobsenas ir A.Nadjefi (12 atk. kam.) - po 12, R.Wrightas 8.