Pergalę Rytų lyderių mūšyje iškovojo Milvokio „Bucks“ (41-24) klubas, kuris namuose 124:118 (34:33, 32:25, 26:36, 32:24) pranoko Bruklino „Nets“ (43-23) ekipos krepšininkus.

Komandos žaidė antrą kartą per tris dienas ir abi pergales šventė „Bucks“. Su šiuo laimėjimu Milovkio ekipa užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Atkakli kova vyko viso mačo metu. Lemiamas pasirodė ketvirtasis kėlinys. Prieš jį Milvokio ekipa dar atsilikinėjo 92:97, bet tada laimėjo atkarpą 13:2 ir jau jie susikrovė šiokią tokią persvarą.

„Nets“ dar bandė vytis, pavyko priartėti iki keturių taškų, tačiau šeimininkai atsakė tiksliomis atakomis ir įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams Gianniss Antetokounmpo per 37 minutes įmetė 36 taškus (7/18 dvit., 4/12 trit., 10/12 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jrue Holiday'us ir Khrisas Middletonas pridėjo po 23 taškus.

Bruklino ekipa žaidė be Jamaeso Hardeno.

Jų gretose geriausiai pasirodė Kyrie Irvingas, kuris surinko 38 taškus (8/13 dvit., 6/12 trit., 4/5 baud.). Kevinas Durantas pridėjo 32.

Trumpą dešimties dienų kontraktą su „Nets“ turintis buvęs Maskvos CSKA lyderis Mike'as Jamesas vėl sužaidė solidžiai ir pelnė 10 aškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36 (12 atk. kam., 4 rez. perd.), Jrue Holiday'us (10 rez. perd.)ir Khrisas Middletonas  po 23, Brynas Forbesas 14, Donte DiVincenzo 10.

„Nets“: Kyrie Irvingas 38 (5 rez. perd.), Kevinas Durantas 32 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Joe Harrisas 12, Jeffas Greenas ir Mike'as Jamesas po 10.