Ketvirtadienio vakarą Rygoje įvyko Stambulo „Anadolu Efes“ (11/15) ir Tel Avivo „Maccabi“ (13/13) dvikova, kurioje pergalę 105:91 (29:27; 21:24; 27:24; 28:16) pasiekė Turkijos klubas.

Stambulo ekipos gretose lyderiavo Shane'as Larkinas, kurio sąskaitoje – 22 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Tuo tarpu Izraelio komandoje rezultatyviausias buvo Wade'as Baldwinas, kuris surinko 26 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir padavė 5 rezultatyvius perdavimus.

Pirmus tris kėlinius aikštėje vyko nuožmi dvikova. Situacija keistis ėmė lemiamo ketvirčio pradžioje, kai spurtas 6-0 aikštės šeimininkams leido kiek atsiplėšti (85:78).

Likus 3 minutėms, iniciatyvos ėmėsi Shane'as Larkinas. Gynėjas smeigė tritaškį, pridėjo dvitaškį ir pirmą kartą komandai suteikė dviženklę persvarą (95:84). T

okį pranašumą susikrovę turkai pergalės iš rankų jau nepaleido – 105:91.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 22 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Rodrigue Beaubois 20 (2 atk. kam., 3 rez. perd.), Ercanas Osmani 13 (7 atk. kam.), Tiboras Pleissas 12 (1 atk. kam., 1 rez. perd.), Williamas Clyburnas 10 (7 atk. kam., 2 rez. perd.), Derekas Willisas 9 (3 atk. kam.), Dariusas Thompsonas 5 (1 rez. perd.), Elijah Bryantas 4 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 26 (2 atk. kam., 5 rez. perd.), Antoniusas Clevelandas 12 (2 atk. kam., 1 rez. perd.), Bonzie Colsonas 12 (6 atk. kam., 1 rez. perd.), Joshas Nebo 11 (7 atk. kam., 1 rez. perd.), Jasielas Rivero 11 (2 atk. kam.) Johnas Dibartolomeo 10 (2 atk. kam., 2 rez. perd.), Jamesas Wbbas III 4 (3 atk. kam.), Tamiras Blattas 3 (1 atk. kam., 9 rez. perd.), Romanas Sorkinas 2 (1 atk. kam.), Rafi Menco (1atk. kam.).