Kauno „Žalgiris“ (8-13) sužaidė vieną blogiausių kėlinių, kuriuos tik galime atsiminti, ir Maskvoje patyrė itin skaudžią nesėkmę prieš „Chimki“ (8-13) 64:74. Pralaimėta, nors prieš lemiamą dešimties minučių atkarpą turėta 9 taškų persvara. Po šių rungtynių Rusijos spauda džiaugiasi Rimo Kurtinaičio priimtais sprendimais ir užduoda vieną klausimą.

„Lietuviški reikalai. Kurtis per dvi minutes prikėlė „Chimki“, – skelbia sports.ru.

Kauniečiai ketvirtame kėlinyje subyrėjo 8:27 ir nurijo dar vieną skaudžią piliulę kovoje dėl vietos atkrintamosiose.

„Ketvirtas kėlinys atrodė fenomenaliai, – pastebi sports.ru. – „Chimki“ jame net nepastebėjo savo varžovų. Puikiai dalinosi kamuoliu, krepšį atakavo aukštu procentu ir puikiai gynėsi. Per paskutines penkias minutes leista pelnyti tik tris taškus ir tada, kai „Chimki“ pergalė abejonių nekėlė net niekada nepasiduodančiam Šarūnui Jasikevičiui“.

Prieš lemiamą kėlinį „Žalgiris“ pirmavo 56:47, bet įpusėjus jam jau atsiliko 58:59.

„Rimui Kurtinaičiui užteko dviejų minučių pertraukos tarp kėlinių, kad perstumdytų „Chimki“. Bet ar jam užteks laiko, kad atvestų komandą į atkrintamas varžybas“, – klausia sports.ru.

„Antroje rungtynių pusėje Š.Jasikevičius atrodė, kad įjungė aukštesnį sudėtingumo lygį „Chimki“ žaidimo pultelyje. Svečiai bėgo į priekį ir atrodė, kad šeimininkų laukia įprasta pabaiga.

Bet tada nutiko serija 23:3 ir tikras grožis gynyboje. „Chimki“ ardė viską, ką sukurti stengėsi žalgiriečiai“, – vaizdingai esminį mačo lūžį aprašė „Match TV“.