Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
skraidanciu zaporozieciu verslas
keistas padaras zmogus .zino ,kad tai velniskai pavojinga ,bet vistiek daro.manau daugelis is musu ir dabar tai padarytu ,jei turetu galimybe. kartais ZMOGUS jega
kaip galima pateikti tokia tragiska aplinka? Sudai dabartiniai komantatoriai!
Vokietija ir Amerika ne durnesnės ,bet daug didesnės, tai visai kiti pavojai iš ne prognuozuojamos Rusijos pusės .Lietuvai jie žymiai didesni.
Taip, Čertoko knyga labai gera.
<div class="badCommentText">Komentaras buvo pašalintas dėl neetiško, reklaminio ar įžeidžiančio turinio.</div>
pagarba labai geras komentaras.,,beja asnet nezinojau kad tiek daug amerikonu zuvo,, o rusu tiek mazai kurie seip savo zmoniu nesaugo
<div class="badCommentText">Komentaras buvo pašalintas dėl neetiško, reklaminio ar įžeidžiančio turinio.</div>
Tada tikrai nežinojom, bet dabar viskas jau išaiškėjo kas ir kaip ten buvo (nors mokant skaityti "tarp eilučių" ir tada daug ką buvo galima suvokti). Rusams tikrai "sekėsi", kad nežuvo daugiau jų kosmonautų, bet faktas lieka faktu - iš kosmoso gyvi negrįžo tik 4: Komarovas Sojuz-1, 1967), Dobrovolskis, Volkovas ir Pacajevas (Sojuz-11, 1971).

Kylant per plauką vos nežuvo Lazarevas su Makarovu su Sojuz-18A,(1975 m.) o po to Titovas su Strekalovu laive Sojuz T-10 1983 m. buvo išgelbėti kai likus mažiau nei minuteik iki starto užsidegė ir sprogo raketa nešėja .

Skrydžio metu per plauką nuo žūties buvo Rukavišnikovas su bulgaru Ivanovu (Kakalovu)(Sojuz 33, 1979) ir Liahovas su afganistaniečiu Momandu, Sojuz TM-5,1988 m.) Nusileidę nenumatytame rajone taigoje vos nenumirė Beliajevas su Leonovu (Voschod-2, 1965), bei Zudovas su Roždestvenskiu Sojuz-23, 1976 m., kurie per sniego audrą nusileido į užpelkėjusį Tengizo ežerą ir negalėjo išlipti iš kapsulės, kurioje pradėjo trūkti oro.

Paskui dar 1997 m. buvo krovininio laivo Progress susidūrimas su stotimi Mir. Trys vyrai - du rusai Ciblijevas, Lazutkinas ir anglų kilmės amerikietis Mike Foale dėl išsihermetizavusio modulio vos nežuvo. Dar toje pačioje Mir stotyje buvo keli gaisrai, bet viskas baigėsi laimingai... tfu, tfu, tfu.
Kažkaip niekas neatkreipė dėmesio į tai, kad apie rusų skrydžius sužinodavome tik tada, kai jie būdavo jau orbitoje.o amerika pranešdavo iki starto.Kiek buvo rusų nesėkmingų startų , nė vieno???
Tokiu būdu reikia atmesti JAV astronautus, kurie žuvo starto metu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų