Įsibėgėjusiame pasaulio ledo ritulio čempionate užtikrintas pergales iškovojo rusai ir kanadiečiai. Rusijos rinktinė 6:3 (3:0, 2:0, 1:3) sutriuškino Vokietijos komandą. Kanados ekipa 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) nugalėjo Baltarusijos sportininkus.

Rusai čempionato šeimininkus nuskriaudė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę, po puikaus Jevgenijaus Dadonovo, įmušė Vadimas Šipačiovas.

Esminis rungtynių momentas – 14-ąją minutę. Už neleistinus veiksmus iš mačo pašalintas vokietis Patrickas Hageris. Dvikovos nebetęsė traumą patyręs Rusijos rinktinės kapitonas Sergejus Mozyakinas.

Rusai pasinaudojo dauguma ir pirmajame kėlinyje krito dar du įvarčiai – 18-ąją minutę pasižymėjo tas pats V. Šipačiovas. Po minutės puikų tolimą smūgį atliko Sergejus Plotnikovas.

Du įvarčiai per trumpą laiką pelnyti ir antrajame trečdalyje. 32-ąją rusai vėl pasinaudojo dauguma – įmušė prie vartų laisvas likęs Nikita Gusevas. 36-ąją minutę vienas prieš vartininką paspruko ir neklydo Nikita Kučerovas.

Rusai trečiajame kėlinyje atsipalaidavo ir praleido tris įvarčius. 46-ąją minutę įmušė Brooksas Macekas, 49-ąją dauguma pasinaudojo Philipas Gogulla, 60-ąją – Frederikas Tiffelsas. Rusijos rinktinės gretose pasižymėjo N. Kučerovas.

Pastarasis pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju Rusijos komandoje. Toks pat apdovanojimas atiteko Vokietijos rinktinės kapitonui Christianui Ehrhoffui.

Rusai laimėjo 6:3. Jie užsidirbo 12, vokiečiai – 29 baudos minutes.

Dar užtikrinčiau sužaidė kanadiečiai. Jie įvarčio nepraleido – 6:0.

Pirmajame kėlinyje įmušė Braydenas Pointas. Jis pasižymėjo 6-ąją minutę.

Antrajame trečdalyje, 25-ąją minutę, kiekybine persvara įvarčiu pavertė Nate’as Mackinnonas. Jis 36-ąją įmušė dar kartą.

Trečiajame kėlinyje krito trys įvarčiai – 48-ąją Jeffo Skinnerio, 50-ąją Claude’o Giroux, 55-ąją B. Pointo.

Kanadiečiai į vartus metė 45 kartus, baltarusiai – 13.