nikita gusevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikita gusevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikita gusevas“.

Olimpinis ledo ritulys: be ryškiausių žvaigždžių ir su akivaizdžia favorite

Po poros savaičių startuosiančiose Pjongčango olimpinėse žaidynėse nebus ne tik diskvalifikuotų Rusijos sporto žvaigždžių, o ir ryškiausių planetos ledo ritulio asmenybių. Olimpines varžybas komentuosiantis Maksimas Vojevodinas regi akivaizdžią vyrų turnyro favoritę – Rusijos rinktinę. Nieko pasakiškai prašmatnaus Į Pietų Korėją nevyks Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) žaidėjai. Jie dalyvavo visose olimpiadose nuo 1988-ųjų. Pasak M. Vojevodino, šiemet aplinkybes lėmė pinigai.
2018-01-28

Pusfinalyje pergalę paleidusiems rusams – pasaulio čempionato bronza

Kelne, Vokietijoje, vykusiame 2017 m. pasaulio ledo ritulio čempionato mažajame finale Rusijos rinktinė 5:3 (1:0, 3:1, 1:2) nugalėjo suomius. Rusijos ledo ritulininkai bronzos medalius iškovojo antrus metus iš eilės. Po pirmojo pusvalandžio rusai pirmavo jau 4:0, tačiau Suomijos rinktinė nekapituliavo ir atsakė trimis tiksliais smūgiais iš eilės.
2017-05-21

Įspūdingai atsitiesę kanadiečiai pasaulio čempionato pusfinalyje nukovė rusus

Kanados ledo ritulininkai atsilikinėjo dviem įvarčiais, tačiau atsitiesė, įveikė Rusijos rinktinę 4:2 (0:0, 0:2, 4:0) ir prasibrovė į 2017 metų pasaulio čempionato finalą. Rusijos rinktinei įvarčius pelnė Jevgenijus Kuznecovas (32:16) ir Nikita Gusevas (34:50). Kanados gretose pasižymėjo Markas Scheifele (40:17), Nate'as MacKinnonas (55:07), Ryanas O'Reilly (56:58) ir Seanas Couturier (58:53). Kanadiečiai gins titulą, kurį iškovojo ir 2015, ir 2016 metais.
2017-05-20

Rusai „sausu“ rezultatu nugalėjo danus, čekai – norvegus

Ketvirtadienį pasaulio ledo ritulio čempionate pergales „sausais“ rezultatais iškovojo Rusijos ir Čekijos rinktinės. Rusai 3:0 (0:0. 3:0, 0:0) sutriuškino danus, čekai 1:0 (0:0. 0:0, 0:0, 1:0) palaužė norvegus. Rusijos rinktinės pergalę lėmė antrasis kėlinys. Tiksliau, 70 jo sekundžių. 36-ąją minutę puikiu Artiomo Panarino perdavimu pasinaudojo Bogdanas Kiselevičius. Po 18 sekundžių įmuštas antras įvartis. Jį po perimto ritulio pelnė Sergejus Plotnikovas.
2017-05-11

Rusai neturėjo ką veikti su vokiečiais, kanadiečiai – baltarusiais

Įsibėgėjusiame pasaulio ledo ritulio čempionate užtikrintas pergales iškovojo rusai ir kanadiečiai. Rusijos rinktinė 6:3 (3:0, 2:0, 1:3) sutriuškino Vokietijos komandą. Kanados ekipa 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) nugalėjo Baltarusijos sportininkus. Rusai čempionato šeimininkus nuskriaudė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę, po puikaus Jevgenijaus Dadonovo, įmušė Vadimas Šipačiovas. Esminis rungtynių momentas – 14-ąją minutę. Už neleistinus veiksmus iš mačo pašalintas vokietis Patrickas Hageris.