Pergale keturiolikos komandų futbolo pirmenybes pradėjo „Botošani“ (3 tšk.) klubas su Deivydu Matulevičiumi, šeštadienį antrojo turo rungtynėse namuose 3:1 (1:1) dvyliktojoje pozicijoje esančius Kluzo CFR futbolininkus ir pakilęs į penktąją vietą.

Svečiai pirmavo po kroato Antonio Jakolišo (21 min.) įvarčio, o rezultatą 27–erių metų Lietuvos rinktinės puolėjas išlygino pirmojo kėlinio pabaigoje (40 min.).

86-ą minutę D. Matulevičių aikštėje pakeitė Rzvanas Greu.

Pergalingus įvarčius aikštės šeimininkams antrajame kėlinyje pelnė Ištvanas Fülöpas (48 min.) bei Nicolae Mušatas (80 min.).

Rumunijos futbolo elite su 6 taškais pirmauja abi pergales iškovojusi Bukarešto „Dinamo“ vienuolikė.