Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje 3:1 nugalėjo „Sassuolo“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Adrienas Rabiotas 28-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Cristiano Ronaldo pirmojo kėlinio pabaigoje  padvigubino pranašumą iki 2:0.

Po pertraukos Giacomo Raspadori 59-ąją minutę sušvelnino rezultatą 1:2, bet tašką Paulo Dybala, kuris 66-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir rungtynių rezultatas tapo 3:1.

Likus dviems turams iki Italijos čempionato pabaigos „Juventus“ žengia penktas ir kovoja dėl vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje.