Ispanijoje – svarbi „Atletico“ pergalė kovoje dėl titulo

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:1 įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Yannickas Carrasco 16-ąją minutę išvedė „Atletico“ į priekį 1:0, o Angelis Correa 28-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Igoris Zubeldia 83-ąją minutę kampinio metu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

„Atletico“ šiuo metu turi surinkęs 80 taškų ir rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Barcelona“ su 76 taškais žengia antra, o Madrido „Real“ klubas su 75 taškais – trečias, tačiau yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Atletico“ ir „Barcelonai“ liko sužaisti po dvejas rungtynes.