Ketvirtadienį Saudo Arabijoje, Rijade, futbolo gerbėjai galėjo išvysti galbūt paskutinę dviejų titanų Cristiano Ronaldo ir Lionelio Messi dvikovą. Įvarčiais pasižymėjo abi legendos.

Vis dėlto stipresnė susitikime pasirodė L.Messi atstovaujama Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa, kuri itin rezultatyviame draugiškame mače 5:4 įveikė Saudo Arabijos lygos žvaigžde su C. Ronaldo priešaky.

Jau 3-iąją minutę L.Messi sulaukė puikaus Neymaro perdavimo ir išvedė PSG į priekį 1:0.

Bet 34-ąją minutę C. Ronaldo rezultatą išlygino iš 11 m baudinio. Iškart įvarčiu atsakė ir PSG, tačiau čia pat C. Ronaldo dar sykį išlygino rezultatą (2:2).

Tiesa, PSG dar pirmajame kėlinyje liko žaisti mažumoje, nes 39-ąją minutę prieš savo raudoną kortelę išvydo gynėjas Juanas Bernatas.

53-ąją minutę PSG vėl išsiveržė į priekį, kai Kylianas Mbappe sutraukė prie savęs varžovų gynybą ir atliko perdavimą Sergio Ramosui, kuris neklydo ir pelnė įvartį.

Netrukus rezultatas tapo 3:3, bet galiausiai PSG įrodė savo pranašumą, kai K.Mbappe pelnė įvartį nuo 11 m žymos, o 78-ąją minutę PSG persvarą iki dviejų padidino Hugo Ekitike (5:3).

Saudo Arabijos komandoje pasižymėjo dar pasižymėjo Talisca, bet galutinę pergalę šventė PSG (5:4).