Lengvą pergalę Eurolygoje pasiekė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (4/6) ekipa. Naujojo vyr. trenerio trenerio Neveno Spahijos debiutiniame mače baskai namuose 93:74 (25:22, 30:10, 13:21, 25:21) susitvarkė su Belgrado „Crvena Zvezda“ (4/6) komanda.

Esminiu dvikovos kėliniu buvo antrasis: „Baskonia“ per pirmąsias 4 minutes spurtavo 12:0 ir atitrūko – 37:22. Po svečių tikslios atakos, šeimininkai dar pelnė 7 taškus be atsako ir skirtumas išaugo jau iki 20 taškų – 44:24. Pirma mačo dalis baigėsi „Baskonia“ ekipai pirmaujant 55:32.

Po pertraukos Dejanas Radonjičius ant parketo nebeišleido Nikola Kaliničiaus, o „Crvena Zvezda“ nesugebėjo atkurti intrigos, tad patyrė nesėkmę. Serbas per 9 minutes taškų nepelnė ir liko su -3 balais. Svečiai taip pat neturėjo Nate‘o Wolterso, kuris treniruotės metu patyrė kojos traumą.

31 minutę žaidęs Rokas Giedraitis pelnė 21 tašką (2/3 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 2, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, išprovokavo pražangą, sykį pažeidė taisykles ir surinko 23 naudingumo balus.

22 minutes rungtyniavęs Tadas Sedekerskis įmetė 9 taškus (0/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, gavo bloką, sykį prasižengė ir surinko 9 balus. „Baskonia“ atliko net 27 rezultatyvius perdavimus ir pataikė 42,9 proc. tritaškių – 12 iš 28. Oponentai atliko dvigubai mažiau rezultatyvių perdavimų (13), o tritaškių įmetė 9 iš 28 (32,1 proc.).

„Baskonia“: Stevenas Enochas 23 (10/12 dvitaškiai, 11 atk. kam., 32 naud. bal.), Rokas Giedraitis 21, Wade‘as Baldwinas 14, Tadas Sedekerskis ir Simone Fontecchio (6 atk. kam., 7 rez. perd., 22 naud. bal.) po 9.

„Crvena Zvezda“: Nikola Ivanovičius 21 (3/7 tritaškiai, 5 atk. kam., 7 rez. perd., 27 naud. bal.), Maikas Zirbesas 12 (14 min.), Austinas Hollinsas (3/8 tritaškiai) ir Ognjenas Dobričius (2/6 tritaškiai) po 11, Ognjenas Kuzmičius 10 (8 atk. kam., 19 naud. bal.).