Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O aš visiškai pritariu straipsnio autoriui - kiekvienam sakiniui. Nuo pagiežos ir taškymosi pamazgom pastaruoju metu sunku net kvėpuot. Pati gyvenu užsienyje ir žinau, kad grįšiu į Lietuvą. Pabaigsiu čia mokslus, pasisemsiu patirties, ir parvažiuosiu. Kokias socialines garantijas turėčiau senatvėje "nugręžt" iš Lietuvos be darbo stažo? Minimalias pašalpas, kurių ir taip vos užtenka niekur nevažiavusiems? Atimt kąsnį iš tų, kurie turėjo mažiau galimybių užsidirbt senatvei? Papildyt socialiai remtinų gretas? Iš kur tas pyktis tam, kuris išvažiavo ir pamatė, kaip žmonės gyvena kitur? Nuo senų laikų žmonės mokėsi vieni iš kitų gerų dalykų, o dabar staiga kai kuriems labai suskaudo, kodėl jie pasiliko Lietuvoje, kai kiti išvažiavo, užsidirbo pensijas, ir dar nori išlaikyti Lietuvos pilietybę. O tam pikčiurnai komentaro autoriui apie Referendumu priimtą Konstituciją - taip, tikrai, niekas Konstitucijos pakeisti negali. O Konstitucija sako, kad Lietuvos Respublikos pilietybė yra prigimtinė teisė. Tai kas ir kodėl turi teisę ją iš manęs atimti ? Ar tie, kas pyksta ant išdrįsusių išvažiuoti, o dar labiau - ant grįžtančių, nes myli Lietuvą ? Ar todėl, kad nenoriu būti Lietuvai finansinė našta? Lietuvai reikia pažangiai mąstančios demokratiškos valdžios, o popierinių patriotų tikrai nereikia.
Yra visos Lietuvos tautos REFERENDUMU priimta Konstitucija. Ir niekas,-nei seimūnai, nei Prezidentas nei pat Žilinskas jos netryps ir su savo tovariščiais pagal savo norus NEKAITALIOS. Aišku?. Lietuvos Konstituciją gali pakeisti tik tie, kas ją priėmė,-būtent Lietuvos Tauta REFERENDUMO BŪDU. O popierinių patriotų ir dvylypių "piliečių" -Lietuvai nereikia. Kam Lietuvai penkta kolona?
Visiskai sutinku su 'emigrante'. Jei Lietuvos pilietybe zmogui brangi, niekas nevercia jos atsisakyti ir priimti svetimos salies pilietybe. Tai zmogaus pasirinkimo teise. O svaistytis ja tikrai nereikia.
Aš prieš dvigubą pilietybę. Gyvenu užsienyje su Lietuvos pilietybe ir negalvoju jos atsisakyti, ar svetimos prašyti. Turiu lygiai tokias pat galimybes kaip ir vietiniai, tik nebalsuoju. Savo balsą atiduodu rinkdama Lietuvos valdžią.
Mane stebina, kad kovodami už dvigubą pilietybę, emigrantai kalba apie tai, kad būtų lengviau atvažiuoti ir pan. Reiškia, būtų labai patogu tureti dvi pilietybes. O kodėl niekas nekalba apie tai, kokius įsipareigojimus pilietybė duoda? Nei sykio nesu girdėjusi, kad emigrantai be Lietuvos pilietybės turėtų nusiskundimų, kad jiems nesuteikiama galimybė balsuoti ar atlikti karinę tarnybą.
Kai kurie politikai pasisako už dvigubą pilietybę neva stengdamiesi išlaikyti kuo daugiau piliecių, kurių skaičius mažeja. O kas iš to Lietuvai? Manote tie žmonės griš? Naivu tikėtis. Mano nuomone, reikia stengtis, kad lietuviui nebūtų noro emigruoti, kad jis jaustųsi tėvynėje reikalingas, uždirbtų tiek, kad galėtų susikurti normalią buitį, turėtų galimybę išvažiuoti atostogauti. Kas jau atsisakė Lietuvos pilietybės, tas jau pasirinko. Jis tikrai negrįš. Turėdami dvi pilietybes jie tik naudosis abiejų šalių teikiamais privalumais.
Gerbiu LR Prezidentą, kad vetavo dvigubos pilietybės įstatymą, ir Lietuvos pasas netapo, kaip toj reklamoj, pigus kaip velnias.
tereikia zinoti, kaip galejo istoti i sovietu rusu pseudo teise - pirmas popierius kgb-nkvd-mvd rekomendacija, todel partizanai temtiniai ir ju vaikai niekada netapo tais pseudo teisininkais, beje apie trecdalis baige v.kapsuko sov. teises mokslus ejo dirbti i kgb, o teisejai tik kpss nusikalteliai su dar keliomis kpss ck ir rusu kgb rekomendacijomis
Straipsnio autoriui pilietybė yra tik vaikiškas žaislas,kurį nori pasilaikai,o nori - numeti. NERIMTA.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų