Indianos „Pacers“ po keturių pralaimėjimų serijos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo antrą pergalę iš eilės. Prie sėkmingo savo komandos pasirodymo svariai prisidėjo puikius skaičius rinkęs ir pirmą karjeros techninę pražangą užsidirbęs Domantas Sabonis.

Indianos klubas išvykoje 109:107 (25:20, 28:30, 30:24, 26:33) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“.

D. Sabonis dvigubą dublį surinko dar antrajame kėlinyje, o viso per 22 minutes pelnė 16 taškų (7/9 dvit., 2/2 baudos), sugriebė 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir tris sykius prasižengė.

Lietuvis neįprastai sau buvo nubaustras ir technine pražanga. Teisėjas taip įvertino epizodą, kuriame D. Sabonis stipriai meta kamuolį į parketą, o šis galingai atšoka į orą.

Tai buvo pirmoji tokio pobūdžio D. Sabonio pražanga NBA karjeroje.

Indianos komandai tai buvo antroji pergalė iš eilės.

Šeimininkai rungtyniavo be vienos ryškiausių NBA žvaigždių ir savo lyderio Anthony Daviso.

„Pelicans“: Jahlilas Okaforas 25 (11/16 dvit., 13 atk. kam.), Jrue Holiday 19 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Ianas Clarkas 18, Dariusas Milleris 16, Cheickas Diallo 12 (14 atk. kam.).

„Pacers“: Darrenas Collisonas 22 (9/14 metimai, 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 16 (7/9 dvit., 13 atk. kam.), Mylesas Turneris 15 (9 atk. kam., 3 bl.), Thaddeusas Youngas ir Bojanas Bogdanovičius po 14.