Londono „Arsenal“ sekmadienio popietę iškovojo taip reikalingą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje, kai namuose po permainingos kovos 3:2 įveikė Liverpulio „Everton“.

Pirmasis įvartis krito jau 52-ąją sekundę, kai Dominicas Calvertas Lewinas atsidūrė laiku ir vietoje bei nuostabiu smūgiu išvedė „Everton“ į priekį 1:0.

Kėlinio viduryje Edwardas Nketiah 27-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą iš krašto ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Puikaus perdavimo sulaukęs Pierre’as Emerickas Aubameyangas 33-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Richarlisonas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nuginklavo vartininką ir vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2. Tačiau šeimininkų puolėjas P.E.Aubameyangas 46-ąją minutę tiksliu smūgiu galva po tikslaus klubo draugo perdavimo vėl išvedė „kanonierius“ į priekį 3:2.

Svečiai dar turėjo šansų iškovoti bent jau tašką, bet rezultatas liko nepakitęs. Po šios pergalės „Arsenal“ pakilo į devintąją vietą, o „Everton“ kol kas yra vienuolikti.